2733
2739

اول بگم خانوادش ۲روزه ک ا سفر برگشتن و شوهرم جلوشون ی جوری رفتار میکنه ک انگار ریس خونس😐😐منم صب بیدار شدم گفتم بزار بهش پ بدم ک درست رفتار کنه ولی انگار زیاده روی کردم🤔ولی بعد چند ساعت با اون شمارش کلیپ خنددار فرستاد🤐حس کردم حرفام اونقد محکم نبوده ک چیزی بگه یا نمیخواسته کش بده دیگه🤔🤨شوهرا شما هم اینجورین وقتی خونوادشونو میبینن شیر میشن😐

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

سینگلم:/

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مجردم ولی خیلی دیدم توفامیل و..😂جوگیر میشن بنده خداها میخوان نشون بدن مرررررد خونه ان😂

ی جورییییی صحبت میکنه و اخماش میره تو هم اینم جوگیر  شد چیزی بش نگفتم داشت راه خودشو ادامه میداد ک نشوندمش سرجاش

نه شیر نمیشه کلا در حالت سایلنته

پیش مادرش بهم گف بچه مردم تا ۳سالگی بش شیر میدن منم گفتمش اره دیگه تو برو بیرون ببین کیا چکار میکنن بیا بگو همین خودت بودی گفتی بچه رو ا شیر بگیر ک غذا بخوره مادرش گفته بود😐اونوقت ساکت شد 

شاتم گذاشتم