2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معمولا از پدر شنیدم میرسه

نه پدر حقوق نداشته باسه فقط برا مادر باشه بازم  میرسه هردو باشن هم هردو میرسه

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔

فکر کنم فقط پدر برسه اخه برا بیمه که میدونم مادر نمیتونه بچه رو مگر با وکالت تحت تکفل بگیره حتما برا مستمری هم همینه، اگخ ضروریه از وکیل یا دفاتر بیمه بپرس

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
پس چرا بعضیا میگن فقط یکی میرسه شما مطمئنی هردو تعلق میگیره؟

بله مطمئنم پدرو مادر شما جدا بیمه داشتن دوتا حقوق مجزا هست وربطی نداره به یه فرزند برسه یا به ده تا اگه غیر این بود خانومی که کارمندو حقوق داره شوهرش فوت شه نباید بهش حقوق بدن که چون درامد داره درحالی که ربطی نداره هردو بیمه پرداخت کردن

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
2738
بله مطمئنم پدرو مادر شما جدا بیمه داشتن دوتا حقوق مجزا هست وربطی نداره به یه فرزند برسه یا به ده تا ...

نه عزیزم   اینجور حساب نمیکنن   فقط حقوق پدر رو میدن  

من چند مورد میشناسم

خیر فقط حقوق پدر 

بر چه مبنایی اینو میگی؟این حرف شما یعنی اینکه اگه فقط مادر حقوق داشت پدر نداشت پس فرزند حقوقی دریافت نمیکنه درحالی که هزاران نفر الان بازمانده هستن که مستمری مادر رو میگیرن این یعنی اینکه والد هردو حقوقشون به فرزندانشون میرسه

بله مطمئنم پدرو مادر شما جدا بیمه داشتن دوتا حقوق مجزا هست وربطی نداره به یه فرزند برسه یا به ده تا ...

ببخشید یه سوال

الان مادرم بیمه اش با منو پدرم یکی هست یعنی بابام مادرمو تحت بیمه خودش درآورده بااین شرایط بازم حقوق مادر میرسه یا نه؟

نه عزیزم   اینجور حساب نمیکنن   فقط حقوق پدر رو میدن   من چند مورد میشناسم

پس اگه اینجوریه چرا خانومی که بازنشته اس یا کارمنده و بازم حقوق شوهر متوفیشو دریافت میکنه؟اگه قانونی که شما میکین باشه باید بگن چون خانوم حقوق داره میتونه زندگی رو اداره کنه پس حقوق تعلق نمیگیره 

ببخشید یه سوال الان مادرم بیمه اش با منو پدرم یکی هست یعنی بابام مادرمو تحت بیمه خودش درآورده بااین ...

متوجه نشدم یعنی هم شما هم مامانتون تحت پوشش بیمه پدرتون هستین؟

2706