2737
2739
عنوان

کیا مثل من میشینن مختار میبینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 34 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

داداشم میبینه منم منم همراهش

لحظه به لحظه ش رو حفظه ، دقیقا میگه کیان اومد،ایراهیم اومد اوووو ، نزدیک به شونصد بار دیده

هیچ چیزی خطرناک‌تر از اعتقادات و سنت‌های غلطی نیست که تو ذهن آدما جا بیفته .. اونوقت اگه بخوان آدم بکشن! با خیال راحت میکشن...   منطقی باشیم، هوم؟!                                                   
2740

بابام کامل میبینن 

منم مثل همیشه گذرا

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
دختر خواهرم هر سال پایشه  به قول پسرم راه کوفه رو چشم بسته میره از بس مختار دیده 😂

😂😂😂😂

خوب میگه

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
فقط و فقط اونجا ک حضرت ابوالفضل دست نداشت اب بخوره من ب فدای حضرت عباس بشم 😥😥🌷🌷

😭😭😭

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
😭😭😭

و اون تیکه مختار میره دنبال یارش ک برن جنگ زنش میگه حسین با دو انگشت قیامت رو بهش نشون داد اونم با حسین ب جنگ رفت 

خدا یا ب حق حسین همه مردم ما دلشون شاد و خوش باشه ب حق ابروی حسین

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706