2737
2739
عنوان

کیا مثل من میشینن مختار میبینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداشم میبینه منم منم همراهش

لحظه به لحظه ش رو حفظه ، دقیقا میگه کیان اومد،ایراهیم اومد اوووو ، نزدیک به شونصد بار دیده

هیچ چیزی خطرناک‌تر از اعتقادات و سنت‌های غلطی نیست که تو ذهن آدما جا بیفته .. اونوقت اگه بخوان آدم بکشن! با خیال راحت میکشن...   منطقی باشیم، هوم؟!                                                   
2738

بابام کامل میبینن 

منم مثل همیشه گذرا

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
دختر خواهرم هر سال پایشه  به قول پسرم راه کوفه رو چشم بسته میره از بس مختار دیده 😂

😂😂😂😂

خوب میگه

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
فقط و فقط اونجا ک حضرت ابوالفضل دست نداشت اب بخوره من ب فدای حضرت عباس بشم 😥😥🌷🌷

😭😭😭

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
😭😭😭

و اون تیکه مختار میره دنبال یارش ک برن جنگ زنش میگه حسین با دو انگشت قیامت رو بهش نشون داد اونم با حسین ب جنگ رفت 

خدا یا ب حق حسین همه مردم ما دلشون شاد و خوش باشه ب حق ابروی حسین

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706