2737
2734
این طور که می‌گید ممکنه بدونننن هیچ علایمی عفونت داشته باشیم؟

آره ممکنه من‌ نه خارش دارم نه سوزش نه ترشحات بدبو

فقط ترشحم نسبت به قبل که عادی بود فرق کرده 

خدایا امید به تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوع عفونتم معلوم میکنه معلوماتتو ببر بالا

كاش تقدم تجويزو بدونين!

مثل اين ميمونه كه يكي سرش درد كنه بگي سرشو ببر خوب ميشه

١٠٠٠ تا راه هست واسه هر كاري ولي تو خط اول درمان، راهيو انتخاب ميكنيم كه تهاجم كمتري داشته باشه...

2731
دکتر جان ممکنه بدون هیچ گونه علائمی عفونت داشته باشیم؟😐

امكانش هست ولي خيلي پايينه

عموما نبود علائم، در افرادي ديده ميشه كه قبلا سابقه عفونت داشتن

ولي اگه تاحالا نداشتي تقريبا ميشه گفت كه نه

كاش تقدم تجويزو بدونين! مثل اين ميمونه كه يكي سرش درد كنه بگي سرشو ببر خوب ميشه ١٠٠٠ تا راه هست وا ...

پاپ اسمیر فک نمیکنم تهاجم زیادی داشته باشه درحد یه امپول زدنم نیستااااااا ای خدااااااا عفونت ادراری برا مثانس و کشت ادرار برا اون تعریف میشه ن واژن

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤
2740
خداروشكر يه نفر پيدا شد كه باور نكنه اين كارارو😂 واقن حماقته

تا آدم میبینه ترشح بدبو داره و خارش داخلی باید بره دکتر.شاید لازم باشه آزمایشی بدن.من دکتر درگاهی توی شکوفه مشکلمو حل کرد.کلوتری دفعه دوم مراجعه م تجویز کرد خودم نخریدم چون خارش میگرفتم

دلایل عفونت من خشک نکردن بعد از دستشویی و تماس دست کثیف با واژن(به همسراتون بگید دستاشونو بشورن)

امكانش هست ولي خيلي پايينه عموما نبود علائم، در افرادي ديده ميشه كه قبلا سابقه عفونت داشتن ولي اگه ...

اینکه بعضی وقتا زیر شکمم درد میگیره از چی میتونه باشه بعضی وقتها به حدی درد میگیره که نمیتونم راست وایستم باید به حالت سجده چند دقیقه بمونم بعد ا چند دقیقه خوب میشم

خدایا امید به تو 
تروخدا نگيد از اين چيزا درسته سير ميكروب تو معده رو از بين ميبره اما دليل نميشه هر جا شد بكنيم توش ...

عزیزم طب سنتی هست امتحان کن، من چند ساله دکتر نمیرم با همین سیر هر عفونتی رو بردم فقط میرم چکاپ ، قبلا همیشه عفونت داشتم با کلی دارو و قرص چرک خشک کن چون ایمنی بدنم پایینه دسشویی عمومی میرم عفونت میگیرم، دیگه راحت شدم، تا یه جای مشکوک میرم سیر میزارم، عالیه بخدا

2706