2733
2739

چیزی لازم داشته باشم خودش میخره واسم پس انداز ماهانه هم به حساب پسرمه تا نتونیم بهش دست بزنیم و بمونه البته الان دوسه ماهه همسرم بیکار شده به هردری میزنیم کاری براش جور نمیشه اگه دوست داشتین دعا کنیین زدوتر کار موردعلاقشو پیدا کنه 

لطفا باهم مقایسه نکنید یکی شوهرش صدهزارداره نودتومن میده ب زنش یکی ماهانه صدملیون داره ماهی دوتومن میده شرایط هامتفاوته

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من کل حقوقم رو میدم شوهرم😅 ۵ تومنه ، تا واریز میشه میدم بهش. البته هر وقت خرید دارم خریدمو ان ...

برای خودتون پس انداز کنید بهتر نیست حالا اگه یه موقعم نیاز داشت میتونید قرض بدید بهشون

2728
تا ی تومن قابل قبوله اما اصلا نمیتونم باور کنم شوهری ماهی ۳-۴ میلیون ماهیانه بده ب زنش ؛ مگر حقوقش ب ...

چرا باور نداری گلم ،جاری من ماهی چهار پنج تومن فقط خرج آرایشگاهشه ،خوب شوهرش میده دیگه از چیزای دیگه میزنن ،از اول هرجور عادت بدی مردو تا آخرش همینه

2740
از چه نظر

رازدارشم، سریع مشکلاتمونو به مادر خودم یا خودش نمیگم. بین خودمون حل میکنیم

عصبانی باشه جوابشو نمیدم که بدتر نشه. اونم بعد 5دقیقه آروم میشه میاد معذرت خواهی میکنه

حتی اگه قهرم باشیم شب فقط باید تو بغلش بخوابم وگرنه هیچکدوممون خوابمون نمیبره

پسرمونو خوب تربیت کردم همه دوست و آشنا و غریبه تعریفشو میکنن

قبلا که فقیر بود حالا فقیر که نه، اندازه الان پول نداشت هرچی پس انداز داشتم دادم بهش خونه بسازه

اووووو خیلیه بنویسم حوصلت نمیشه بخونی

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
واقعا ما هم بد نیستیم چیکارکنم پول بهم بده زیاد 

اگه خسیسه راهی نداره عزیزم، ببخشید ناامیدت میکنم ولی آدم خسیس خوب نمیشه

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
خب شکر خدا داره یه نفر میبینی همسرش در ماه زیر ۱۰ تومن داره ، کجا نصفشو بده ب خانمش، اونم تو این گر ...

شوهر من میده ،الکی میگم موهامو رنگ کردم سه میلیون در صورتی که خودم تو خونه رنگ میکنم ،اون سه میلیونو سکه میخرم ،هروقت هم نیاز داشته باشه میگم از مامانم قرض گرفتم که دوباره بهم پس بده ،اول و آخر تو خونه خودش میمونه ،همسرم به کار کردنم حساسه بگه نمیدم میگم میرم سرکار سری میده

2706