2737
2734
چرا باور نداری گلم ،جاری من ماهی چهار پنج تومن فقط خرج آرایشگاهشه ،خوب شوهرش میده دیگه از چیزای دیگه ...

جاریت چه کارهایی میکنه آرایشگاه؟

هدف ۱۴۰۲ من: مهاجرت. به هدفم قول رسیدن داده ام 😊❤
چرا باور نداری گلم ،جاری من ماهی چهار پنج تومن فقط خرج آرایشگاهشه ،خوب شوهرش میده دیگه از چیزای دیگه ...

ماهی ۴ ۵ تومن دقیقا خرج چیه آرایشگاهشه ؟ 😕 ۴ ۵ تومن طبیعیه واس آرایشگاه ولی هر ماه میخواد چیکار کنه ؟ بعدشم من منظورم پولیه ک شوهر میده ؛ وگرنه خرج آرایشگاه و اینارو ک شوهرا باید بدن دیگه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جاریت چه کارهایی میکنه آرایشگاه؟

همیشه انگار عروسه ،برای مهمونی شام میره موهاشو شینیون ساده میکنه گریم میکنه ،بعد من تو عروسیا هم آرایشگاه نمیرم خیلی ساده آرایش میکنم با یه کلیپس خوشگل مجلسی موهامو میبندم بعد اون همش حرص میخوره چون من خوشگلترم ،🤣

2731
همیشه انگار عروسه ،برای مهمونی شام میره موهاشو شینیون ساده میکنه گریم میکنه ،بعد من تو عروسیا هم آرا ...

چه پول های الکی میده 

به جای این بره باشگاه پول بده ورزش کنه یا بره کلاس زبان یا یه کلاس هنری 

البته نمیدونم شاید این کارها را هم میکنه 🤣

هدف ۱۴۰۲ من: مهاجرت. به هدفم قول رسیدن داده ام 😊❤
2738

منکه پول نمیگیرم ازش ولی هرچی میخوام میخره.

اینطوری بیشتر خرج میکنم

حسابم پس نمیدم

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد