2737
2734

نابود میشی اونطوری

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا

اسید معدت زیاد میشه سوزش معده پیدا میکنی 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
نه اتفاقا زیره دارای کلاژن هست و از پیری پوست جلوگیری میکنه

درست میگه زیره ،صورت رو چروک میکنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
اگه سوزش پیدا کردم خب قطع میکنم

ممکنه کار از کار گذشته باشه چقدر اضافه وزن داری

ممکنه کار از کار گذشته باشه چقدر اضافه وزن داری

وقت نمیکنه ورزش کنه همش سر کاره، رژیمم نمیتونه بگیره خیلی سخته براش تنها راهی که پیدا کردم براش این بود بنظرم

برای خودم نمیخوام یکی از دوستامه،حدود سی کیلو

غذاشو کمتر کنه 

مصرف هله هولا رو کنار بزاره 

مرتب ورزش کنه نتیجه میبینه 

2706