2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید مثل ی خاهرراهنمایی کنید😔اسکرین شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه خونمونو دزد زد انگشترشونو بردن میخام گوشوارهامو جاش بدم

ای وای هم متاسف شدم برای بهم خوردن نانزدیت هم اینکه از طرفی اخلاقاتون بهم نمبخوره حالا بازم خوب فکراتو بکن شاید بیاد منت کشی

ببین با کسی تو رابطه نباش که به خانواده ات توهین کنه از همین الان داره فحش ناموسی میده دیگه خدا به داد بقیش برسه. 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"

وای خدا ،تمومش کن بره.

مگه دیوانه ای با این ادامه بدی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738
من ازت یه سوال دارم  با این حال چی ازین دیدی که هنوز باهاشی؟ کات کن بره گمشه  پرنس کن ب ...

همه میگن تو چی دیدی توش من هیجده سالم بود عاشق این شدم الان۲۱سالمه اون ۳۰ کورشدم

اگه دفاع کنم ی کلمه کوچولو بگم خیلی بیشتربی ادبی میکنه 

ببین این اقا الان تو نامزدی که همه نامزدشونو رو سرشون میزارن و مقابل خانواده عروس تا کمر خم میشن ایشوناینجوره بعدا خونتو تو شیشه میکنه هااااا از زندگی متنفر میشی افسردت میکنه 

بشین فکرکن تو تازه اول راهی کیس های بهتری هست برای تشکیل زندگی، اینارو بهت خواهرانه گفتم.

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏
خیلی بهونه گیره بعد یکارم کرده فک کنین اینهمه به من فحش داده بازمن مقصرخودمو میبینم یکاری کرده کلا ت ...

دکمه شو بزن بره گم شه بابا،الدنگ فکر کرده کیه 

تو میتونی آینده خییییلی بهتری داشته باشی،مخصوصا حالا که رتبه ۳ رقمی آوردی...ببخشید ولی خیلی احمقی اگه با کسی بمونی که به مادرت فحش ناموسی داده

مادرپدرمن به هیچکس نگفتن مانامزدیم یعنی هیجکس نمیدونه چون کلا راضی نیستن 

بنطرتون حق داره ینی من باید بهش سرمیزدم؟من هنوز عقد نیستم واقعا توقعاتو زیادی ازمن داره هرچیم میگم گوشش نمینو

همه میگن تو چی دیدی توش من هیجده سالم بود عاشق این شدم الان۲۱سالمه اون ۳۰ کورشدم

به خودت بیا خواهششا

زندگی با این خوشبختی نمیاره 

ببین نمیدونم چجوری بهت بفهمونم 

از الان خودتو نجات بده و جدا شو 

چجوری هنوز عاشقشی 

تو مادرتو دوست نداری؟ خانوادتو؟ حاضری بخاطر خودت اونا فحش بخورن

ببین اخرین کلام.   جداشو همین 

دیگه خودت میدونی

خیلی بهونه گیره بعد یکارم کرده فک کنین اینهمه به من فحش داده بازمن مقصرخودمو میبینم یکاری کرده کلا ت ...

تو رو خدا تموم كن اين رابطه حيفي دختر كه دست همچون ادم بد دهن بي فرهنگي بيوفتي 

2706