2733
2734
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4485 بازدید | 121 پست
میشه بپرسم خیانتاش چطور بوده ؟ خیانت مجازی یا جنسی ؟ و اینکه اون طرف چه جوری بوده ؟ یعنی به نظر خودت ...

عزیزم خیانت اولش تو اسنپ کار میکرد با یه دختر ۱۷ ساله تقریبا شماره داده بود سه شب بعد من فهمیدم شبا که می‌خوابیم اون الکی خودشو می‌زده خواب همین که مطمین می‌شده من خوابم به دختره پیام می‌داده ، خیانت مجازیش هم حرفای سک‌..ی با یه پیج فیک ینی هردوشون پیج فیک ، زیر پستای بد به دو سه تا دختر دایرکت زده بود .دیدی اصلا ویژگی برتری در کار نبود ؟ اصلا اگه بود هم توجیهی نداشت ینی هرمی بهتر از زن و شوهرت بود باید خیانت کنی؟درضمن من از خوشگلی هیچی کم ندارم

اره بابای منم دوست دشمن زیاد داره  شوهرم پسر عمومه و نورچشمی بابام بود  بابام خیلی تعریف ...

اینا دیگه درست نمیشن ، وقتی قدر خونه زندگیشونو میدونن که دارن امضای طلاق میزنن ، ای خدا آخه مگه آدم بیشتر از یه زن و یه شوهر چی میخواد جنگله مگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواستم این روبگم ک پدر مادرت گناه دارند مطمان باش اگه در جریان زندگیت باشند خیلی غصه میخورن اخه ...

سلام بنظرم نظر شما کاملا اشتباه..این خانوم الان جوون هستند..تاکی طاقت و تحمل دارن ک کارای همسرشون رو ببینن و دم نزنن.درسته پدر مادر عزیزه و نه اونا و ن بچشون دلش نمیخواد ک غم همو ببینن.ولی این خانم باید مشکلشو با پدرش بگه شاید غصه بخوره ولی از منجلاب زندگی بچه اشو بیرون میکشه...ترو خدا بخاطر یسری عقاید اجازه ندید زندگیتون جهنم باشه براتون.

عزیزم خیانت اولش تو اسنپ کار میکرد با یه دختر ۱۷ ساله تقریبا شماره داده بود سه شب بعد من فهمیدم شبا ...

عزیزم شما ک اینارو میدونی واسه نجات خودت از  اون زندگی اقدام کن.

مطمعن باش پدرتم پشتت.شاید از غصه تو ناراحت بشه ولی بهتر از زندگی با یه آدم اینطوره.یوقتایی ی تصمیماتی رو جدی باید پاش وایسی.حرفاتو آماده کن و ب پدرت بگو.

2728
اینا دیگه درست نمیشن ، وقتی قدر خونه زندگیشونو میدونن که دارن امضای طلاق میزنن ، ای خدا آخه مگه آدم ...

حالا این از وقتی من قهر کردم کلا چند بار زنگ زده اونم گردن نمیگیره خیانتشو میگه تو داری اشتباه میکنی 

بعد اونم همش داره با دوستاش مشروب میخوره 

2740

الهی بگردم عزیزم . آخه چرا همیشه آنقدر برای ازدواج زود عجله میکنید ی خورده در مورد طرف تحقیق کنید . خب.

قرار نیست به پدرت بگی که رابطه ندارید همون متوجه بشه به دخترش خیانت شده کافیه راستی داداش داری به داداشت بکو 

ما تو شهرستانمون ی بار ی مرده به زنش خیانت کرد بعد داداشای ژنه دومادشون رو گرفتن نزدنش اما چوب واقعا کرن تو ک و ن 

دیک هم همون شد الان دختره رو میگیرع سوار خودش می‌کنه کارای زنشو انجام میده بعد می‌ره سرکار😂😂

از این ترفندا به کار ببر تا ادمش کنی بخدا شوهر عمه های منو عموهام با، بابام آدم کردن همشون دوهزار نمی ارزیدن الان هرچی زناشون بکن همونه

الهی بگردم عزیزم . آخه چرا همیشه آنقدر برای ازدواج زود عجله میکنید ی خورده در مورد طرف تحقیق کنید . ...

نه داداش ندارم 

مردی که بخواد اینجوری با زور آدم سه هم نمی‌خوام مرد ضعیف و بی عرضه که فقط از ترس آدم بشه 😢

حالا این از وقتی من قهر کردم کلا چند بار زنگ زده اونم گردن نمیگیره خیانتشو میگه تو داری اشتباه میکنی ...

من قهر نمیکنم وقتی با بابام مطرح کنم ینی دیگه همه چیز تموم شدس واسم صبرم خیلی زیاده ولی دیگه سر اومده 

الهی بگردم عزیزم . آخه چرا همیشه آنقدر برای ازدواج زود عجله میکنید ی خورده در مورد طرف تحقیق کنید . ...

راستی توی تحقیق اصلا نمیشه فهمید طرف خیانت می‌کنه به زنش یا نه یا اینکه فردا به زنش دست نمیزنه ولی فیلم میبینن ... این چیزا متاسفانه فقط زیر یه سقف سر باز میکنه

راستی توی تحقیق اصلا نمیشه فهمید طرف خیانت می‌کنه به زنش یا نه یا اینکه فردا به زنش دست نمیزنه ولی ف ...

ن عزیزم اتفاقا تنها چیزی که خودشو خوب لو میده همین دست به زن داشتنه بلاخره دست رو خواهری دست رو مادری بلند کنه همسایه ها میفهمند دیک 

ببین چی میگم، اوایل ازدواج به خاطر فشار نهانی روحی که به بعضی مردان وارد میشه از این رفتارها میکنند، ...

چه فشار نهاتی روحی؟!ما بهترین روزای عمرمون بود. مشکل مالی داشتیم انا نه انقد که به فلاکت بیافتیم که اونم خودم کمکش کردم. اینکه بفهنی از دوران‌نامزدی این کارش بوده چی؟

2706