2733
2739
عنوان

من خیلی از دانشگاه رفتن میترسم 🥺

211 بازدید | 11 پست

همش نگرانم که چجوری برم دانشگاه

اضطراب اجتماعی دارم...

چیکار کنم 🥺

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

من اینو ندارم ولی حالت های مشابهش رو داشتم 

فقط به عنوان کسی که روان خونده و خودشم این اضطرابو داشته بهت میگم برو روانشناس حتی اگر شده ماهی دو جلسه یک جلسه ولی برو ، چون بهت خوش نمیگذره ممکنه غیبتم بکنی و ... واقعا برو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینو ندارم ولی حالت های مشابهش رو داشتم  فقط به عنوان کسی که روان خونده و خودشم این اضطرابو ...

بخدا شرایطم طوری نیست که بتونم برم پیش روانشناس وگرنه از خدامه 

کتابی چیزی نیست که بخونم کمکم کنه؟ 

همش میترسم تو دانشگاه تنها بمونم 🥺

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2731
عزیزم منم همینطور بودم مثل شما ولی وقتی توی محیط قرار گرفتم واقعا روحیم عوض شد و دوستای خوبی پیدا کر ...

آخه من اضطراب اجتماعی دارم همش همینم 🥺

چند تا توصیه ساده که اصلااا جای درمانو نمیگیره 

ولی 

همیشه آراسته باش تا ذهنت درگیر ظاهرت نباشه

و فرار نکن کم کم سعی کن از موقعیت های کوچیک شروع کنی تا یخت باز بشه

مثلا اول بگو هفته اول فقط بین کلاسام سعی میکنم برم از آب سرد کن راهرو مثلااا آب بخورم و بیام و یکجا نشینم

هفته دوم خودتو ملزم کن با اعتماد بنفس و خوش رویی از دوستات سوال درسی بپرسی تا ارتباطت قطع نشه

خودتو ملزم کن بری سلف 

کم کم از ردیف های عقب بیا جلو بشین 

یهو کنفرانس دادن میدونم برات سخته ولی اول سعی کن به سوال های بین درس پاسخ بدی کم کم برای ترم های بعد روت بشه کنفرانس بدی و در کل همه در سطح خودتن خودتو از کسی پایین تر ارزیابی نکن

آخه من اضطراب اجتماعی دارم همش همینم 🥺

این فقط چاره ش روانشناس بالینیه

حتما برو بزار خوب بشی

چون بعد ها توی سر کار و ازدواج برات داستان درست میکنه کلا بهت خوش نمیگذره

میفهمم چی میگی

2738
بخدا شرایطم طوری نیست که بتونم برم پیش روانشناس وگرنه از خدامه  کتابی چیزی نیست که بخونم کمکم ...

عزیزم من کتاب متاسفانه برای عموم نمیشناسم و الا حتما میگفتم فقط کتاب تخصصی خوندم

خودمم سال دیگه میتونم مشاوره بدن الان نمیتونم و الا کمکت میکردم

چند تا توصیه ساده که اصلااا جای درمانو نمیگیره  ولی  همیشه آراسته باش تا ذهنت درگیر ظاهر ...

ببین نمیدونم من خجالتیم یا کمرو یا اعتماد به نفسم پایین 

مثلا من گاهی اوقات خیلی خوب میتونم از پس شرایط بر بیام ولی اکثرا اوقات تو جمع یه گوشه میشینم و خاموشم

شخصیتم هم درونگرا infp

من مشکلم چیه؟ 

این فقط چاره ش روانشناس بالینیه حتما برو بزار خوب بشی چون بعد ها توی سر کار و ازدواج برات داستان د ...

خییییلی اذیت میشم ولی بشدت از سمت خانواده تحت فشارم 🥺

بفهمن میخوام برم پیش روانشناس خیلی اذیتم میکنن برای همین باید خودم خودمو درمان کنم 

ممنونم قشنگم 🤍

خییییلی اذیت میشم ولی بشدت از سمت خانواده تحت فشارم 🥺 بفهمن میخوام برم پیش روانشناس خیلی اذیتم میک ...

مشاوره تلفنی بگیر عزیزم

اینجا تشخیص برام مقدور نیست باید کامل شرح حال بگیر

سعی کن با پول تو جیبی هات مشاوره بگیری فکر کنم ساعتی مثلا ۱۵۰ بشه حدودا