2733
2739
عنوان

چطوری پول توجیبی از شوهرم بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2571 بازدید | 53 پست
وای خسیسه پس🤔🤔 زندگی با این آدم سخت میشه ، با مادرشوهرت صحبت کن اون به شوهرت بگه 

اوه اوه...مادرشوهر بلاگرفته😂اونک من میرم از مغازه وسیله میارم برا خودم،سرک میکشه تو پلاستیکامو😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اینم خوب نیست....خودش واقعا فکر همه چی هست،چیزی کم نمیزاره،دوتا بچه اوردم،از روز اول مای بیبی،یخچ ...

من هیچ وقت حساب جدا ندارم هر چی جمع کنم سریع بهش میگم😐.  حالا خانومهای اطرافم میلیون میلیون پول مخفیانه دارن.   

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2731
حواب میده چرا نده دست به زن نداره ک 

🥺ما خیلی همو دوست داریم،ولی تفاوت زیادی داریم ک نمیتونیم کنار هم باشیم،فقط بخاطر پسر ها موندیم باهم،دعوا کار همیشمونه،دست بزن وقتی عصبی بشه دارع،ولی بی جواب نزاشتم،میزنمش

اوه اوه...مادرشوهر بلاگرفته😂اونک من میرم از مغازه وسیله میارم برا خودم،سرک میکشه تو پلاستیکامو😂

کار سخت تر شد؟😅😅😅😅

من خودم سال اول زندگی مون همسرم بهم زیاد پول نمی داد با مادر شوهرم در میون گذاشتم باهاش صحبت کرد کلاً همسرم تغییر کرد ببین همسرت از کی حرف شنوی داره اون باهاش صحبت کنه  

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
🥺ما خیلی همو دوست داریم،ولی تفاوت زیادی داریم ک نمیتونیم کنار هم باشیم،فقط بخاطر پسر ها موندیم باهم ...

ایول عزیزم ببین سوار شدن اسب یک عیبه‌‌‌ پیاده شدنش هزار عیب‌ دیگه به جدایی فک نکن از این بدتر گیرت میفته‌‌‌ بهترش‌‌ نمیفته. 

دعایی چیزی بکیر بده بخوره 

باهاش حرف بزن بگوی نصیحت دوستانه زنی که خرج داره ارج داره و تمام...

هرچی بخام میخره برام ولی بهم پول نمیده😐نمیدونم چشههههه. ارزش و نمیدونم گل

شوهر دخترعمه منم اینجوریه 🙂🙂

اون همیشه به من میگه تو چیکار کردی 

بخدا بعضیا عادتشون همینه 

شوهرت فکر می‌کنه که مغازه داره دیک شما از همه چی بی نیازی  بهش بگو منو مثل عقده ای ها کردی 

اوهوم...دلم همه چی میخاد،همه چی،با اینک دارم. بغض

اخی بمیرم تنها راهش دعواس بچه هارو بفرس بیرون خونه که یوقت نگیرع اونارو بزنه چون بابای من موقعی که با مادرم دعواس بود ماهارو میزد😞

2706