2703
2553
عنوان

چطوری پول توجیبی از شوهرم بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۷سالشه...

بآهان با محبت صحبت کن بگو که پول نیاز داری

مردا تا بهشون نگی فک میکنن همه چیت تکمیله ای کاش از روز اول برای پول تو جیبی اصرار می‌کرد ولی هنوز دیر نشده ازت بخواه عزیزم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2720
بآهان با محبت صحبت کن بگو که پول نیاز داری مردا تا بهشون نگی فک میکنن همه چیت تکمیله ای کاش از روز ...

اوایل گرفتم،یک ماه ۳۰۰ شد...دوم دبیرستان بودم،کتاب تست خریدم برای کنکور...از اونموقع دیگ نداد،گفت خرج میکنی/:::

قیافه اتو مثل کیوون کن بگو پول وده پول زور وخام 😄

جدای شوخی خیلی رک خودش یا یه بزرگتر حدوددمالی رو بهش گوشزد کنه

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

وای اصلا آدم بدون پول میمیره عزیزم حتی تو داهات‌‌ یا پشت کوه باشی باید بهت پول بده باهاش صحبت کن بگو من پل پیشم نباشه نمیتونم برم بیرون بگو آخر اینهمه پس انداز اون دنیا جای همه امونه

2714

کل حقوقش دست منه هیچ وقت مبلغی رو بعنوان خرج کرد برای خودم بر نداشتم خودشم هیچ وقت چیزی نگفت

هر چی بخوام میخرم اگر اقساط و رخت و لباس بچه ها اجازه بده😅

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
وای اصلا آدم بدون پول میمیره عزیزم حتی تو داهات‌‌ یا پشت کوه باشی باید بهت پول بده باهاش صحبت کن بگو ...

واقعا من وقتی پول ندارم انگار مردممممممم...اینجا روستاس،ولی خودش شهره.دردم همینه

کل حقوقش دست منه هیچ وقت مبلغی رو بعنوان خرج کرد برای خودم بر نداشتم خودشم هیچ وقت چیزی نگفت هر چی ...

نه اینم خوب نیست....خودش واقعا فکر همه چی هست،چیزی کم نمیزاره،دوتا بچه اوردم،از روز اول مای بیبی،یخچال خالی نمیشه،لباس همه چی....ولی من واقعا پول میقامممممم🥺

کل حقوقش دست منه هیچ وقت مبلغی رو بعنوان خرج کرد برای خودم بر نداشتم خودشم هیچ وقت چیزی نگفت هر چی ...

چون من برنامه روی پول ندارم پولش دست من باشه بدبختش میکنم

واقعا من وقتی پول ندارم انگار مردممممممم...اینجا روستاس،ولی خودش شهره.دردم همینه

ببین عزیزم من حتی به شوهرم گفتم برام حقوق بزاره کنار چون دوست ندارم برم سرکار خودمم زیاد مایل نیستم خب ولی شما بالین که تو این مدت چیزی نگفتی بهش پررو شده خیلی هم زمان می‌کشه آدم بشه😐😐 زور کن تا میتونی زور کن بگو به من باید پول بدی حتی دعوا بنداز بگو صدامون بره بیرون ابروت رفته چون مشگل توعه که بهم پول نمیدی

اوایل گرفتم،یک ماه ۳۰۰ شد...دوم دبیرستان بودم،کتاب تست خریدم برای کنکور...از اونموقع دیگ نداد،گفت خر ...

وای خسیسه پس🤔🤔

زندگی با این آدم سخت میشه ، با مادرشوهرت صحبت کن اون به شوهرت بگه 

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2706