2733
2734
خودم نیستم ولی دوسش دارم

خوب خداروشکر پوووف من یک حس ترس خیلی عجیب بهم دست داد

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتراف میکنم به مردی که متاهل خیلی فکر میکنم ولی هیچ کاری از دستم بر نمیاد و افسوس میخورم کاشکی سنم بیشتر بود جزوه کیس ازدواجش قرار میگرفتم

(مجردم)

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
اعتراف میکنم اون سال من رفتم پشت تلوزیون قایم شدم  تلوزیون افتاد شکست  اعتراف میکنم اون ...

اخ چه اعتراف های بامزه ای 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2728

اعتراف میکنم وقتی واسه چیزی خوشحال میشم به بدترین شکل ممکن کنسل میشه 

اعتراف میکنم چوب خدا صدا نداره

زیرهجده سال رو کاری ندارم کسایی که به بلوغ ذهنی نرسیدن چه چهارده پونزده ساله چه سی چهل ساله ریپ نزنین  
2740
اعتراف میکنم تو دعوای امروز من و همسرم بیشترش من مقصرم. باابنکه میدونستم همسرم عصبامیه اما لجاجت کرد ...

ان شاء الله به خیر بگذره اگه امکانش هست به اشتباهت اعتراف کن و برای آشتی پیش قدم شو

اعتراف میکنم که من با پا زدم وسط پای پسره همسایمون که با اون سنش که 3 سال از من بزرگتر بود تازه ختنه کرده بود و بنده خدا داغون شد... 😂😅

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2706