2737
2739
عنوان

موهامو میکنم خیلی حجم موهام کم شده؟؟+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من به خاطر کرونا تا مرز کچلی رفتم کف سرم کامل معلوم بود یه دوره حسااابی تق یت کردم موهامو تقریبا درا ...

مشکل اینه ناراحت میشم ک کچل دارم میشم ولی در عین حال حال و حوصله و انگیزه تقویت کردن و اینک ب خودم برسم ندارم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
برو کوتاه کن یه مدل قشنگ که هم سبک شه،هم رسیدگی بهش آسونتر شه بعد با قرص و روغن های مختلف و ماسک تقو ...

خواهر اصلا حس و حال تقویت ندارم میدونم فازم مشخص نیست 😩 هم ناراحت میشم هم حوصله ندارم

2740
آره دیدمش حجم موهات خوبه عزیزم حساس شدی یکم. دوست منم دقیقا یه نقطه خاص سرش بخاطر همین کندن خالی‌تر ...

عاها گلی ممنون خداروشکر ظاهرم برام مهنه

خواهر اصلا حس و حال تقویت ندارم میدونم فازم مشخص نیست 😩 هم ناراحت میشم هم حوصله ندارم

حداقل کوتاه کن یکم سبکتر شه،منم حوصله ندارم به موهام برسم برای من بلند به نظرم میاد میگم ول کن

تا آرنج هم بیشتر نیست حالا

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
ب خاطر اینک چند سال پشت کنکورم هیچی قبول نشدم

مگه مهمه؟؟؟!!!! اشتباهترین کار من درس خوندن بود لیسانسمو از بهترین دانشگاه گرفتم

مدرکم به دردم نخورد

چند تا از دوستام یکیشون خیاطه یکیشون ناخن کار دارن پول پارو میکنن من عین اسکولا درس خوندم به دردمم نخورد