2737
2734

موهام کم شده یا من حساس شدم؟؟ 😢 چون عادت دارم میکنم 

حال و حوصله اینک ب خورم برسم اصلا ندارم حتی موهای دست و پامم شیو نمیکنم حس و حاای ندارم 

کل موهام شده موخوره 

ب خودم میگم اصلا ب خودم برسم ک چی

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

کو عکس شاید افسرده ای 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیماری گشادیسم داری 😆

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2738

خوبه که 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

بخاطر افسردگیه 

کندن موها هم یه اختلاله که اسمش عجیب غریبه یکی از دوستای منم اینجوریه 

ولی من می‌دونم روی پر‌نور‌ترین ستاره‌یِ آسمون یه فرشته‌ با لباس‌ نقره‌ای نشسته و منتظره من بخوابم تا بیاد مو‌هامُ ناز کنه :)🤍🌙 شما چجوری زمانتونو مدیریت می‌کنید و در روز هم کار می‌کنید هم مطالعه دارید هم تفریح و وقت گذرونی با خانواده؟ من تصمیم گرفتم فقط یه آب خوردنمو زیاد کنم از اون به بعد یا پای شیر آبم یا تو دستشویی  من دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم🥀🩸
2706