2737
2739
عنوان

بچه ها پاکسازی بود نمیخام برم

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 38 پست
ارایشگاه نرو چون همه دستگاهاشو ندارن یه ماسک و بخارو ماساژور این چیزا استفاده میکنن،ولی کلینیک خیلی ...

میگه دستگاه هیدرودرمی داره و ماسک های دیگ 

این روزام رفت و امد داریم صورتم بد نشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
بعد چطوریه باید تمدید کنی ؟ یا یه بار کافیه 

گفت هر ۲۸ روز میتونی بیای، ولی خب انتخاب با خودته من الان سه‌چهار ماهی میشه رفتم هنوز خوبه صورتم سرسیاهای رو ببنیم و بقیه صورتم و جوش های سر سیاه همشون رفت،به من روتین پوستی داد که اونم انجام میدم که عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگ هیدرودرمی و ابرسانی عمیق پوست هست و ماسک های دیگه  من طورتم جوش نداره بیستر منافذ داره و ر ...

اگه منافذ داری همون‌هیدرو برو. منم منافذ داشتم . خودش‌گفت این‌بهتزه واست.  اگه دلت میخاد پاکسازی بری بروها‌مانع نمیشم. ولی دور و اطرافم‌هرکی رفت پاکسازی بخاطر جوشای فجیع بعدش پشیمون شدو ده‌نرفت

اگه منافذ داری همون‌هیدرو برو. منم منافذ داشتم . خودش‌گفت این‌بهتزه واست.  اگه دلت میخاد پاکساز ...

پاکسازی چیا میزنن ؟ 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2728
میگه دستگاه هیدرودرمی داره و ماسک های دیگ  این روزام رفت و امد داریم صورتم بد نشه

راستش من اسم دستگاهاشو بلد نیستم ولی اینجایی که من رفتم دستگاه زیاد داشت یکیش یه رب میموندی زیرش تا لک و جای جوش ها کمرنگ شه، منم میخواستم برم زیاد راجبش خوندم که خوبه یا نه، فهمیدم آرایشگاها اصلا وارد و بهداشتی نیستن، ولی کلینیک خیلی خوب بود منکه راضی بودم پول بیاد دستم باز میرم

گفت هر ۲۸ روز میتونی بیای، ولی خب انتخاب با خودته من الان سه‌چهار ماهی میشه رفتم هنوز خوبه صورتم سرس ...

ممنون از توضیحات

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2740