2737
2734
عنوان

بچه ها پاکسازی بود نمیخام برم

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 38 پست
لغو کن .دوستم رفته بود پاکسازی براش همه اش از ماسک و پچ مارک لانبنا و بایو اکوا زده بود دوستم اینقدر ...

آرایشگا ما لدورا میزنه همشو..خوبه بنظرت؟

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
منم تو فکرشم..هزینه اش ۱۵۰..گف حدود ۱ساعت طول میکشه😐ینی میخاد چیکار کنه ۱ ساعت؟

۱۵۰ خوبه که اینجا میگ ۳۶۰ 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو فکرشم..هزینه اش ۱۵۰..گف حدود ۱ساعت طول میکشه😐ینی میخاد چیکار کنه ۱ ساعت؟

بالای نیم ساعت فقط بخوره بخور میدی اسکراب میزنه بخور میدی باز اسکراب میزنه و بخور میدی آخرش با دستگاه‌ سرسیاه یا هرچیو درمیاره باز چند تا ماسک واست میزنه و با دستگاه‌ میکروم پاکسازی میکنه 

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲
نه جو گرفتم گفتم برم 

ارایشگاه نرو چون همه دستگاهاشو ندارن یه ماسک و بخارو ماساژور این چیزا استفاده میکنن،ولی کلینیک خیلی خوبه من رفتم قبلش صورتم خیلی جوش میزد ولی وقتی رفتم پاکسازی دیگه اصلا جوش نزدم یا خیلی ریز میزنم دیگه. فقط یخورده صورتت قرمز میشه برا یکی دو روز جایی نرو

2728
بخور بده .جوشات دراره .اسکراب بزنه .ماسک بزنه 

آخه واس عروسیم بااینکه آرایشگا بهتر ومعروف تر بود یه رب بیشتر طول نکشید

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
همینم میگه داره  کجا میری ک‌۷۰ میگیره ؟

شهر خودمون منظورم ب قیمت مناسبشه. اگه داره برو هیدرو پشیمون نمیشی. پاکسازی داغون‌میگنه ینی یهو یه عالمه جوش میزنی پر میشه تا بیاد خوب بشه طول میکشه

لغو کن .دوستم رفته بود پاکسازی براش همه اش از ماسک و پچ مارک لانبنا و بایو اکوا زده بود دوستم اینقدر ...

حالا نتیجه رضایت بخش بود؟

یعنی اینارو بخریم بزنیم پاکسازی میشه ؟ یه محصولی هست سه مرحله ای فک کنم برا بیوآکواست 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
برو اگه کارش خوبه چون تو خونه نمیشه پاکسازی کرد  منم قراره برم

چ قیمت 

چ‌چیزایی برا شما میزنه؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2738
ارایشگاه نرو چون همه دستگاهاشو ندارن یه ماسک و بخارو ماساژور این چیزا استفاده میکنن،ولی کلینیک خیلی ...

یعنی جایی که زیرنظر دکتر باشه اوکیه ؟ 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
شهر خودمون منظورم ب قیمت مناسبشه. اگه داره برو هیدرو پشیمون نمیشی. پاکسازی داغون‌میگنه ینی یهو یه عا ...

میگ هیدرودرمی و ابرسانی عمیق پوست هست و ماسک های دیگه 

من طورتم جوش نداره بیستر منافذ داره و روی بینیم سرسیا هست 

یعنی برم جوش میزنم؟

چ قیمت  چ‌چیزایی برا شما میزنه؟

نرفتم هنوز خیلی وقته میخوام برم حوصلشو ندارم 😅

من برا سرسیاهای روی بینیم میخوام برم و منافذم که بازه 

یعنی جایی که زیرنظر دکتر باشه اوکیه ؟ 

اره کیلینیک برو چون باید بهداشتی باشه و همه دستگاهاشو داشته باشه من رفتم حدودا یک ساعت طول کشید ۳۰۰ گرفت خیلی هم کارش خوب بود دو سه ماهی میشه رفتم دیگه جوش نزدم پوستمم خیلی روشن شد نسبت به قبل،چون اولین بار بود رفتم پاکسازی

حالا نتیجه رضایت بخش بود؟ یعنی اینارو بخریم بزنیم پاکسازی میشه ؟ یه محصولی هست سه مرحله ای فک کنم ب ...

خوب بود ولی خب ۳۰۰داده بودخیلی زورش گرفت میتونست همون ماسکا رو بگیره ببره خونه خودش بزنه

اره کیلینیک برو چون باید بهداشتی باشه و همه دستگاهاشو داشته باشه من رفتم حدودا یک ساعت طول کشید ۳۰۰ ...

بعد چطوریه باید تمدید کنی ؟ یا یه بار کافیه