2752
2734
عنوان

طرز برخود ماماناتون با شما وقتی اولین بار پ ر ی و د شدید....

| مشاهده متن کامل بحث + 28877 بازدید | 193 پست
سلام
برخورد مامان من که گند بود
با من طوری برخورد کرد که انگار گناه کردم
احساس میکردم چقدر نجسم
تا مدتها دست به قرآن نمیزدم فکر میکردم گناه داره و توی اون دوران اصلا به کل قرآن نمیخوندم
اصلا به من نوار بهداشتی گذاشتن یاد نداد که به من میگفت اون یکی شورتت رو بذار
کلا
شاید باورتون نشه ولی تا سال اول دانشگاه پدر مارو درآورد
همش پارچه کهنه میذاشتیم و میشستیم
همچین وضع کندی داشتیم ما
بعدم عین چی به بابامون گزارش کارمون رو میدد و باباهه آمارمون رو داشت!
آرام باش، توکل کن، تفکر کن، سپس آستین ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهی دید که زودتر دست به کار شده است. امام علی (ع)
height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" />
Lilypie First Birthday tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفهمیدم !!یعنی چی گزارش تو به بابات میداد درحالیکه نوار هم استفاده نمی کردی؟!!!
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
http://www.bekhan.com/main/?page=30&bi=1107730
http://www.tandisbook.com/%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF/

من کتابی که داشتم این نبود سایزش کوچکتر بود اما ظاهرا اینم خوب باید باشه
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
میترسید پررو بشیم هیچ آماری بهمون نمیداد
تنها کار خوبی که کرد این بود که که کتاب در مورد این قضیه داد بخونم!
آرام باش، توکل کن، تفکر کن، سپس آستین ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهی دید که زودتر دست به کار شده است. امام علی (ع)
حتما براش توضیح بدین خیلی ساده و بهش بگین که اتفاق جالب و خوبیه و نشون دهنده ی سلامتیش هست و نشون میده که هورمونها رحم و تخمدان و مغزش درست کار می کنن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
چقدر بد مامان بعد از این. خیلی متاسفم شدم. متاسفانه خیلی از مادر ها اصلا طرز برخورد با اینجور مسایل رو نمیدونن و اصلا هم تلاش نمیکنن. برای من خبلی عجیبه که با اینکه خودشون این دوران رو گذروندن چطور نمیتونن از گذشته درس بگیرن.

خدا رو شکر الان مادرها بیشترشون اهل مطالعه هستن و دوست دارن برای بچههاشون مادر های بهتری باشن
38840&PageNumb
محیا
بابام هر روز صبح به زور میومد منو خواهرم رو به زور برای نماز بیدار میکرد و 100 بار میرفت و میومد تا ما بیدار بشیم
و مامانم اصلا به خودش زحمت نمیداد در این امر خطیر بعدا به بابام میگفت عذر شرعی دارن!
من از مامانم برای همه این کاراش متنفرم
دوستان ، دختر من هیکلش نسبت به سنش بزرگتره .طرز فکرشم خیلی بچگونه هست ولی هیکلش بزرگه میترسم بهش بگم بره بشینه با دیگران هم در این مورد صحبت کنه . از یه طرفم میترسم نگم شوک بزرگی بهش وارد بشه
من دبیرم امسال پرورش هم بهم دادن تصمیم گرفتم بجای مباحث تکراری از تغییرات جسمی و روحی بلوغ با بچه ها صحبت کنم
در مورد پری و مسائل بهداشتیش چند جلسه باشون صحبت کردم
باورتون نمیشه چقدر اطلاعاتشون کم بود تازه شاگردهای من اکثرا از خانواده های سطح بالا و فرهنگی و تحصیلکرده هستند
مثلا براشون توضیح دادم که نوار بهداشتی باید همیشه توی کیفشون باشه و حداکثر چهار ساعت یکبار عوض کنن اکثرا می گفتن ما خبر نداشتیم توی مدرسه اصلا عوض نمی کردیم اینقدر که تا عصر بریم خونه نوارمون بوی خیلی بدی می داد!

یا براشون توضیح دادم لباس زیرشون رو باید هر روز عوض کنن و ... که اکثرا می گفتن برای اولین باره میشنون
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
مثلا هفته پیش روز جهانی مبارزه با ختنه دختران بود. توی اخبار دیدم که هنوز توی این قرن و عصر اطلاعات هنوز تو کشوری مثل مالزی و اندونزی مادر های جوونی هستن که بچه های نوزادشون رو برای ختنه میبرن و جشن هم میگیرن. با اینکه اثبات شده که چقدر اینکار لطمه میزنه به اون دختر تو اینده. با این کار این دخترها بعدا هیچ لذتی از رابطه ج ن س ی شون نمیبرن و با اینکه این مادر ها این رو میدونن و خودشون تجربه کردن بچه های خودشونم اینطور بدبخت میکنن. وقتی خود این زنها با خودشون این کار رو میکنن چطور کسی دیگه میتونه تغییری ایجاد کنه
38840&PageNumb
2706