2733
2739
عنوان

موندن جای خال بعد از سوزوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4858 بازدید | 75 پست
 وای من ۲۰تا تقریبا خال سوزوندم از خریت محض و از استرس زیاد هم پریود شدم حتی فقد دارم به این فک ...

بعد چند وقت دیگه به خودت فحش  میدی چرا زودتر نرفتی خالتو بر داری  مثل من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه تا پنج ماه طول میکشه کامل بره...اونم اگه از همون اولش ترمیم کننده و ضدلک مصرف کنید.‌...در غیر این ...

انشاالله که به خوبی مراقبت کنم  ازشون😭چون حوصله هم ندارم 

تجربه ای هم داشتین شما؟

2731
 برم پیشش چیکار میکنه برام وای انشاالله به اونجا نرسه دارم میمیرممممممم از استرسشون تازه سه روز ...

استرس نداشته باش

حداقل ۶ ماه باید فرصت بدی تا کامل از بین بره

بهت پماد ترمیم کننده داده؟

بعد چند وقت دیگه به خودت فحش  میدی چرا زودتر نرفتی خالتو بر داری  مثل من

خدا از زبونت بشنوه الهیی 😭تو این سه روز نابود شدم😭 از ترسش یه هفته زودتر پریود شدم

2738
انشاالله که به خوبی مراقبت کنم  ازشون😭چون حوصله هم ندارم  تجربه ای هم داشتین شما؟

بله خودم برداشتم هال سطحی پدرم در اومد تا جاشون خوب شد تا دو ماه قرمز بودن مثل سوختگی دیگه از همون اول ترمیم کننده بایودرما زدم ضدلک دست ساز هم پزشکم داد بعد سه ماه 99 خوب شد دیگه تا یه سال اصلا جاش معلوم نبود 

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
بله خودم برداشتم هال سطحی پدرم در اومد تا جاشون خوب شد تا دو ماه قرمز بودن مثل سوختگی دیگه از همون ا ...

من الان زینک میزنم هنوز زخم نشدن میترسم صورتمو بشورم بنظرت چیکار کنم؟ گفته بعد از سه روز بشور

و اینکه روز دوشنبه برم پیشش که بهم بگه چه ترمیم کننده ای بزنم؟

اگر میشه درخاست دوستی قبول کنید

با چی سوزوندی 

خال برجسته یا هم سطح پوست بودن؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706