2733
2734
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53434 بازدید | 620 پست
کولرمون خرابه رفتم ب بهونه کولر گفتم گرمه بیا تو حال بخوابیم بعد بغلشم کردم اونم بغلم کرد بوس کرد او ...

😂 😂 😂 اشکال نداره حالا مردا خیلی تنبلن نباید میگفتی بیا ظرف بشور اگه عادت به کار نداره.. من شوهرم یه لیوان بلند نمیکنه منم دبگه نمیگم کار کن کارامو  با حوصله انجام میدم منتش م نمیکشم. 

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه چی به کنار  اینکه برا پردنت ناراحتی خیلی درکت میکنم 🥺😔 انگار بچه آدم مرده  شوهرمنم ...

قربونت عزیزم

اول ک دیدمش افتاده بود کف قفس فکر کردم خوابه نگو داره نفسای اخرشو میکشه دیگه تا ب دادش رسیدم جون داد😔

چی بگم همه ک میگن حق داشته

2740
قربونت عزیزم اول ک دیدمش افتاده بود کف قفس فکر کردم خوابه نگو داره نفسای اخرشو میکشه دیگه تا ب دادش ...

نه اصلا بحث شما سر پرنده نبود سر ظرف شستن بود. اگه حال نداشتی میذاشتی فردا صب می‌شستی. من خودم بعصی وقتا حال ندارم ظرف هامو صب میشورم 

😊
خب گشاد بازی در نیار😂😂خودت بشور عزیزم 😌😌دو نفرین زیاد که نیست مهمون هم اومد بده مهمونه بشوره. من ...

باور کن تنبل نیستم😐😂😂 این شوهر من یبار کمک کرد ابرو منو برد

ب مهمون بگم‌بیا بشور؟😐😂

گلم حیون وابستگی میاره بعد بمیره خودت اذیت میشی  دیگه نخر چون احساساتی هستی  و اینکه سعی ...

اره قبلانم ی خرگوش داشتم مرد ۱ ماه افسرده بودم بعد طوطی خوشم اومد ک اونم مرد

دلم میخاد ی کسب کار راه بندازم

باور کن تنبل نیستم😐😂😂 این شوهر من یبار کمک کرد ابرو منو برد ب مهمون بگم‌بیا بشور؟😐😂

آره مگه چیه ما کلا دعوت میشیم با دعوت می‌کنیم طرف غذا درست میکنه مهمونه جوناشون میان ظرف میشورن. نه پس مهمون بیاد بخوره و بره 😂باید ظرف بشوره 

😊
2706