2733
2734

کسی تجربه ای داره؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگر با اصلاح جوش میزنی اره ولی اگر علتش چیزی قیر از بند و اصلاح باشه نه..

ببین با همه چی جوش میزنم هم جاهایی که اصلاح میکنم جوش میزنه بعداز اصلاح هم پشت کمرم و کتفم جوش داره

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
چ جوشی یسری جوش ها از استفاده تز موبر ژیلت میاد اونا درست میشه 

هم بعداز اصلاح دست و پاهام جوش زیاد میزنه هم کمر و کتفم جوش داره

ببین با همه چی جوش میزنم هم جاهایی که اصلاح میکنم جوش میزنه بعداز اصلاح هم پشت کمرم و کتفم جوش داره

جوش کتف و.. از کبد.. برو طب سنتی کبدت رو پاک سازی کن..این همه جوش چه خبره.. گرمیجات هم کمتر بخور

روزی دوبار صبح و شب.. یه قاشق مربا خوری زرچوبه رو بریز تو آب جوش سرد که شد بخور بعد یه ماه اثری از جوشات نمیمونه

2740
احتمالا شما پوستت چربه دکتر پوست برو بنظرم 

انقد رفتم دیگه اون بدبختاام خسته شدن😑