2733
2734
عنوان

خانما بیاید عکس بی بی چک

204 بازدید | 12 پست

امروز دو روز مونده به موعد پریودم بنظرتون با این بی بی چک چقدر احتمال داره باردار باشم؟

بی بی چک بعدی رو کی بزنم که مطمعن بشم؟

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خط بلافاصه افتاده یا گذاشتی مونده؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

این هاله داره عزیزم

بزار چندروز از موعد بگذره بزن هاله پررنگ تر بشه بارداری😍

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰
هاله داره مبارک مامان شدی یک روز بعد موعد بزن 

مرسی عزیزم آره میذارم اگه پریود نشدم میزنم

این هاله داره عزیزم بزار چندروز از موعد بگذره بزن هاله پررنگ تر بشه بارداری😍

دعا کنید برام بچم دختر باشه😍

دعا کنید برام بچم دختر باشه😍

دخترا عشق عشق من خودم عاشق دخترمم انشالله در گزینه اول سلامت باشه گزینه بعدی دختر 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
خطش از اول افتاد ولی هرچی گذشت پررنگتر شد

مبارکه... ان شالله ب سلامتی بغلش کنی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️