2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت هیچ‌دوره ای رو نخریدم‌

نمی تونم اعتماد کنم 

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستیدخدایا بابت صدای گنجشک ها شکرت 🐥خدایا بابت آسمون تمیزت خورشید زیبات غروب و طلوع شگفت انگیزت از تو سپاسگزارم🌅🌄🌅  خدایا بابت آدم های مهربونت از تو ممنونم 🧍‍♀️خداجونم برای کوه های زیبایت، ابر های سفیدت و طبیعت منحصر به فردت از تو سپاسگزاری می کنم🌃🌇  خدا جونم بابت تک تک‌نعمت هایت شکرت🌇🏙🌄🌅خدای مهربانم از اینکه ارحم الراحمین هستی و بنده های گنهکارت رو می بخشی  ازت سپاسگزاری می‌کنم💐🌹🌺🌱خدایا شکرت که هستی و برایم‌خدایی می کنی 🌿🤗 ای سرپرست و‌سرور من دوستت دارم و مرا ببخش که گاهی بودنت را فراموش می‌کنم❤💔
2731
اسم خودشونو گذاشتن استاد اصلا تحصیلات اکادمیک ندارن یه سری تلقین و قانونای مسخره جذبو و خرافات و شبه علم قاطی کردن به ملت زودباور میفروشن
لبخند میزنیم و میگیم چیزی نیست چون فک میکنیم اینجوری بهتره

بنظر من شکرگذاری همون چیزای عادی هست که دیگران میگن و نتیجه خوب هم گرفتن

دلت با خدا باشه .وقت و هزینه ای که میخوای برای اونا بزاری برای خدا بزار .نیاز به هیچ دوره ای نداری

بعدشم من خودمم از حرفهای عرشیانفر خوشم میاد.اما بنظر من اینا خودشونم با فروش همین دوره ها پولدار میشن

اسم خودشونو گذاشتن استاد اصلا تحصیلات اکادمیک ندارن یه سری تلقین و قانونای مسخره جذبو و خرافات و شبه ...

چقدر هم زیاد شدن

یه مدت اکسپلور را باز میکردی یه دختر شونزده ساله هم داشت بهت درس زندگی میداد😂😂

2738