2737
2734
عنوان

ی مشاوره لازمم +شات

1552 بازدید | 127 پست

من  ی ساله با آقاییم قصد ازدواج همم خیلی دوست داریم 

بعد خیلی مهربونه بعضی شبا کلی قربون صدقه اینا .....

بعضی موقع ها یهو بداخلاق میشه مثل امشب 

توهین نمیکنه فقط سرد جواب میده 

بعد مشکلم داره تو زندگیش مثلا از نظر کاری و مالی یهو براش مشکل پیش میاد اینجوری میشه 

ولی نمیاد هی غر بزنه بگه من معتقدم دو نفر ک همو دوس دارن تو هر شرایطی باید حوصله همو داشته باشن 

بنظرتون فردا پیام داد من سرد ج بدم بی محلی کنم 

یا ن مثل روزای قبل رفتار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شمام رابطه رو بکنواخت جلو نبر ک تکراری کسل کننده شه واس جفتتون ی وقتایی شمام سردشو

اگه جایی شرکت کردم یعنی تاپیک یا سطح گیرایی اون فرد ، ارزش وقت گذاشتنشو داشت...«««کاربری دست دونفره»»»

طبیعیه یه وقتایی ما مردا اینجوری میشیم عادی باشین اوکی میشه

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
2738

شما خوب باش همیشه چرافکر میکنید همیشه مرد باید قوربون صدقه بره گاهی لازم شما تکیه گاهش بشی اون ناز کنه شما بامهربونی بهش پیام بده عزیزم مطمن باش توی دلش افتخار میکنه به انتخابش 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

اینکه آدما یه وقتایی حالشون خوب نباشه و نتونن با بقیه به خوبی صحبت کنن به نظر من عادیه

ولی نه همیشه!

اگه قراره یه فردی هربار که به مشکل میخوره با پارتنرش بد صحبت کنه بنظرم باید سعی کنه این اخلاقو بزاره کنار....

چون تو مسئول بی پولی یا مشکلات اون نیستی.

نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊
2706