2737
2734
عنوان

من رسما مردم 🥀🍂💔🙃

231 بازدید | 23 پست

کاش میشد ب ی سری از آدما از جمله دوستام و مامانم بگم 

ببین

تنهام بزار سعی نکن امید بدی 

وقتی امیدوارانه حرف میزنی دلم میخواد سرمو بکوبم ب دیوار 

من مردم رسما 

من عرضه  خاصی ندارم ک بهش ببالم هیچی نیستم تا الان فک میکردم این طور نیس ولی همین طوره 

پس تنهام بزار من این موضوع  رو فهمیدم پس تنهام بزار تا بپذیرمو  باهاش کنار بیام 

از ی طرف میخوام حقمو بگیرم از این زندگی پیش روان شناس میرم آهنگ گوش میدم دعا میکنم ب هر ریسمونی چنگ میزنم ک اینی نباشه ک گفتم

من چی کار کنم ؟ 🍂🥀🙃💔

عزززیزززمممم🥺🥺

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

این قلبمو ب درد میاره نیومدم ک بمونم فقط اینحا گفتم چون تل پیامات بالا نمیاره  متاستفم و لعنت ب خودم ک خیلی بی عرضه ام و هیچ کاری ازدستم بر نمیاد برات انجام بدم

کاربری دست دو نفره         https://harfeto.timefriend.net/16692765572801 حرفی اگه هست..؟
این قلبمو ب درد میاره نیومدم ک بمونم فقط اینحا گفتم چون تل پیامات بالا نمیاره  متاستفم و لعنت ب ...

اول ک دیدم پیام گذاشتی خوشحال شدم 

بعد دیدم حرفام درسته 

تو ی چیزی خیلی خوب هنر دارم ازار دیگران 

زهرا تو مث من نباش خودتو بیچاره نکن 

خودتو بدبخت نکن اگ ادامه بدی ب شکست نفسی

دو سال دیگ ک ب سن من برسی بدتر میشی تموم کن خواهشا 

دوستی با من سمه سعی کن با من چت نکنی

اول ک دیدم پیام گذاشتی خوشحال شدم  بعد دیدم حرفام درسته  تو ی چیزی خیلی خوب هنر دارم ازا ...

واقعا متاستفم ک فکر میکنی با دوری از تو ما حالمون خوب میشه شاید تو دیگه نمیخوای دوست ما باشی  و داری مارو اینجوری از خودت دور میکنی عسل 

حالت بد یا خوب تو دوست ما هستی و.. 

چی بگم تو حرف گوش نمیکنی 💔🙂🖤

کاربری دست دو نفره         https://harfeto.timefriend.net/16692765572801 حرفی اگه هست..؟
واقعا متاستفم ک فکر میکنی با دوری از تو ما حالمون خوب میشه شاید تو دیگه نمیخوای دوست ما باشی  و ...

نه با دوری از شما حال من خیلی بدتره ولی ترجیح میدم حال بدم مال خودم باشه حال شمارو بد نکنم

این قلبمو ب درد میاره نیومدم ک بمونم فقط اینحا گفتم چون تل پیامات بالا نمیاره  متاستفم و لعنت ب ...

برگشتیییییی کاکام😍🥲

زهرا اینجوری نگوو 

صب میشه این شب باز میشه این در  :)
اول ک دیدم پیام گذاشتی خوشحال شدم  بعد دیدم حرفام درسته  تو ی چیزی خیلی خوب هنر دارم ازا ...

عسل اینجوری نگو

خدایی چت شده

عسل چرا اینقدر از خودت بد میگی

بخدا اینجوری میگی خیلی ناراحت میشم

کسی از تو بدی ندیده تا بحال عزیزم

چرا اینجوری میگی

میخوای ارتباطت رو با کل عالم قطع کنی چون یه حس مزخرف درونی بهت میگه بدرد نخوری؟

چرا اینقدر ناراحتی؟

چیشده

کاری از من برمیاد؟

صب میشه این شب باز میشه این در  :)
2706