2733
2739

۴ ، ۵ ماه که نامزد بودیم ، من همش اونجا بودم ، بخور و بخواب 😄 تازه اتاقشون هم داده بودن به ما 

.♡You are enough. ♡                                                متاهل، عاشق موسیقی  ، فیلم و کتاب و هرچیز قشنگی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل ماهی دوبار هر دفعه هم دوروز میموندم

بیشترین تایمی که تو زمان عقد موندم ۴ روز بود اونم عید بود🥲

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2728

ی سال عقد بود نهایتش شاید ۱۰ بار مونده باشم اونم ب دلایل واجب

بله پیش هم خابیدیم

خوشحالمم ک نموندم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

من ۶ ماهه عروسیم شده

شوهرم بخاطر کارش دو هفته میرف

دو هفته میومد

و من اون دو هفته رو خونه اونا میموندم

گاهی مهمون میرفتم خونه پدریم😂

شبا با هم اتاق طبقه بالا بودیم

خیلیم راضیم

همونا خاطره بود

2738

من سه ماه عقده بودم کلا شاید سه جهار بار شب موندم الان بعد سیزده سال ازدواج  میگم کاش همون سه  چهار  شب هم نمیموندم حس میکنم دختر اونجا بمونه سبک میشه  البته این نظر منه باز بستگی به خودت داره 

ب موقش تیکه میندازه حالا ببین

نه لزوما من دو سال عقد بودم هر هفته یه شب خونشون میموندم شوهرمم دو شب تو هفته خونه ما میموند هیچ کس از طرفین هم مشکلی نداشت هنوزم که هنوزه مادرشوهرم کلی اصرار میکنه که شب خونشون بمونیم

خوش میگذره دورهمی

من میمونم ولی مادرشوهرم خیلی خستس و خجسته یه شام بزور میپزه😩

من تنها برم کوکو میزاره جلوم منم البته خیلی کم میرم میبینم حوصله غذا پختن نداره

ولی اگه خواهرشوهرم و برادرشوهرام باشن نه حتی دو نوع میپزه

۱سال و ۳ماه عقد بودم . هفته ای یکبار وسط هفته میرفتم در حد نیم ساعت خونه مادرشوهرم میشستم و میومدم .هفته ایم یکبار شام میرفتم . شبا نمیموندم چون خونمون یه کوچه فاصله داره

🤗مامان دو دسته گل 🤗