2737
2734

خب توی این سایت از هر قشر و فرهنگی آدم هست.

نباید انتظار شعور و فرهنگ رو از خیلیا داشت.

بیچاره بچه ای که زیر دست همچین پدر و مادری بزرگ میشه...

نابود میکنن اعتماد بنفس و عزت نفس اون بچه رو...

🌺good vibes only🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

و اینکه زیبایی یک چیز نسبی هست و در هر قوم و مکانی فرق میکنه مثلا بعضی کشورت گردن بلند رو زیبایی میبینم بعضی دندون خوناشامی و جلو رو بعضی رنگ پوست هرجایی با توجه به فکر و عقیدشون ی حرفی میزنن 

مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به دلیل کنشگری در زمینه «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آن‌ها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی تنها زن و اولین ایرانی برندهٔ مدال فیلدز است.       میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                             اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:)              هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته است.  میدونستی پروانه ها نمیتونن بالهاشونو ببینن؟ و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن. شاید تو هم یه پروانه‌ای، یه انسان فوق‌العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش :) https://t.me/darkblue404 اینجا پر از حس خوبه واسه من 
درسته اتفاقا بعضی از سبزه ها خیلی بانمکن . ولی کلی خب سفیدا خوشگل ترن . 

مهم اجزای صورته 

ما یکی از اشناهامون سفیده اما چشاش ریزه و اصلا با نمک نیس 

مادرش سبزس چشماش درشته و فرم لباش انقد قشنگه بینیش هم باریکه انقدر خوشگله

حالا کدوم خوشگل تر شد 

مدرک تحصیلی نشون میده که تو تحصیل کرده ای، اما ابدا ثابت نمیکنه که تو یه ادم فهمیده ای! 
2738

مردم ایران هنوز چیزی تحت عنوان تایپ براشون جا نیوفتاده 

وگرنه میفهمیدن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد و دنیا با همین تفاوت هاش قشنگه 

اونی که ما فکر میکنیم زشته از نظر یکی دیگه قشنگه و بلعکس

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت

من خودم سفیدم بهم میگفتن سفیدبرفی🤭😎 

انقدکه‌موردلطف وعنایت مردم قرارمیگرفتم ذوق میکردم😂 

واقعاحس غرورولذت خاصی داشتم 

ولی دخترام مثل خودم نشدن ،

دوست داشتم مثل خودم باشن چون ذهنیتی که داشتم این بود که سفیدبهتره چون خودم تجربه ری اکشنای خوب مردموداشتم 

ولی خب 

اهمیت نمیدم دیگه همینجوری دوستشون دارم 

سالم بودن مهم تره 

خوب کشو ر ما اکثرا رنگ پوست گندمی و چشم مشکی یا قهوه ای رایج برای همین سفید ها و‌چشم رنگی به چشم میان

من دوست دارم برم همونجاییی که آنه در قصه هاش بود شایدم الان باشم … با یک صلوات و حمد قشنگت برای رسیدن به آرزوهام بهم انرژی مثبت بده و منو راهی سفر کن و منم ندیده دوستت دارم و میگم انشاالله آرزوهات زود زود برسی البته صلاح باشه…. یادتم باشه چیزی به زور از خدا نخواه وگرنه ….

علتش بگم شاید ناراحت کننده باشه ولی واقعیته

بخاطر این که پوست سفید باعث زیبایی میشه تو یه سفید با فرم صورت معمولی رو سبزه کن از قشنگیش کم میشه 

و اون دختره سبزه خوشگل رو پوستش سفید کن چند برابر زیبا میشه

خیلی از اپ و بازیا هست میتونی امتحان کنی

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین