2733
2734
من خودم ایران بودم خلیجی دیگه ارایش میکردم انقدر تباه بودم  به قران الان فقط یه رژ دارم که اون ...

این واقعا خوبه که ده کیلو کرم و رژ و ...... به خودشون نمیزنن تا دیگران بگن چقدر خوشگله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسایی به نظرم از رنگ سبزه و تیره دفاع میکنن که خودشون بهره ای از سفید بودن نبردن وگرنه همه میدونن سف ...

رنگ پوست مهم نیست به هیچ عنوان و حرف  سفید یچیز دیگست ساخته ذهن افرادی مثل شماست که قیافه رو ارزش میدونن و این باعث کم شدن اعتماد به نفس بعظی ها میشه

2731
این واقعا خوبه که ده کیلو کرم و رژ و ...... به خودشون نمیزنن تا دیگران بگن چقدر خوشگله 

فقط چند تا کشور عربی و ایران انقدر عمل و آرایش دارن دلیلشم اعتماد به نفسی هست که از خانمها گرفته شده توسط آقایون وبعد هم بقیه ی خانمهاکه مثلا بینی گوشتی زشته چشم ریز بده و لب کوچیک قشنگ نیست و...وگرنه کجا مردها انقدر بخاطر خانمها خودشون و عوض میکنن. اینهارو میگم فرهنگمون رشد نکرده منم شاید دلم بخواد گاهی ناخن بکارم یا عمل زیبایی انجام بدم ولی واقعا تاثیر فرهنگ و جامعه هست مثلا اگر یه کشور دیگه بودم شاید حتی فکرشم نمیکردم

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
فقط چند تا کشور عربی و ایران انقدر عمل و آرایش دارن دلیلشم اعتماد به نفسی هست که از خانمها گرفته شده ...

منم دارم تو ایران زندگی میکنم اما اینکارا رو دوست ندارم 😐

قبول دارم که جاعه تاثیر داره اما نه اوتقدر که شما توصیف کردی 

چون تو همه جای دنیا قیافه ارزشمند تر شخصیت و علمه آدماست این کارشون که به خاطر زیبا نشون دادنشون هرکار نمیکنن رو واقعا میپسندم 

من خودم سفید و خواهرم سبزه هست اتفاقا خیلی ناز و بانمکه 

ب نظرم خوشکلی ب سفیدی نیست اطرافیانم سفید زیاد دیدم ولی تو دلم اصلا نرفته یعنی همیشه سفید ها جذاب و نودل برو نیستن بعدم سفید سبزه یا هرچیزی مهم نیست انسانیت مهمه و اینکه کاش یکم با رفتارهای مسخرمون و بی فرهنگ بازیامون دل بقیه رو نشکونیم

خدایا شکرت
فقط چند تا کشور عربی و ایران انقدر عمل و آرایش دارن دلیلشم اعتماد به نفسی هست که از خانمها گرفته شده ...

توسط آقایون گرفته نشده متاسفانه خود خانم ها باعث این موضوع شدن که آقایون انقد پررو شدن 

خدایا شکرت
2740
واسه همینه که جهان سومی هستیم 

ربطی به جهان سومی نداره بیشتر مردم ایران سبزن بخاطر همین سفید دوست دارن و  بیشتر جهان اولی ها که باعث عدم بیشرفت جهان سومی ها شدن پوستشون سفیده و عاشق برنزه شدن هستند و هرکجا که آفتاب میبینن بدو بدو میرن اونجا حتی سولار هم برای خودشون ساختن

واسه همینه که جهان سومی هستیم 

ربطی به جهان سومی نداره بیشتر مردم ایران سبزن بخاطر همین سفید دوست دارن و  بیشتر جهان اولی ها که باعث عدم بیشرفت جهان سومی ها شدن پوستشون سفیده و عاشق برنزه شدن هستند و هرکجا که آفتاب میبینن بدو بدو میرن اونجا حتی سولار هم برای خودشون ساختن

این رنگ پوست و زیبایی که واقعا همه جا هست من درک نمیکنم چرا بعظیا میان فقط به ایران گیر میدن 

حتی عمل های افراطی که در سایر کشور ها هست ولی از حق نگذریم میبینید که بعضی کشور اعتماد بنفس دارن و خودشون رو پذیرفتن و اصلا به این چیزای فکر نمیکنن به نظر من همش بخاطر تربیت ناصحیح و سرکوب بچه هامونه