2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خوشگلی یعنی پوست خوب بدون جوش

چشمای خوش حالت

رنگ پوست اصلا مهم نیسسسسس

دیدم سبزه هایی ک خوشگل بودن و برعکس سفید هایی ک بی رنگ و رو زشت بودن

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

من ایران نیستم اینجایی ها عاشق رنگ پوست به اصطلاح خودشون اولیوز کالر هستن 

من الان عکس سه تا بچه هام رو میزارم خودتون قضاوت کنید کدوم قشنگتره 

دخترم سبزه رو به روشن ولی پر مو و بیشتر سیزه هست قربپنش بشم همیشه اینحا میگفتن دخترت مثل عروسک میمونه 

ولی به این دو قلوهام هسچ عکس العملی نشون ندادن 

فقط ما ایرانی هر هستیم کع عاشق سفید و چشم رنگی هستیم 

این حرف من نیست حرف خواهرشوهرمه که همیشه به من میگفت😐

خب زیرش بنویس .حالا دیدی حرف زشتی زدی ننداز گردن کسی دیگه بپذیر و عذر بخوا همین 

سیاه سبزه سفید گندمی همه وهمه وهمه محترمن

تمام ارزوی شب من ندیدن فرداست.. ~bǝʎɐbɐɥS  ~ɹɐʌıɹɥɐɥs
علتش بگم شاید ناراحت کننده باشه ولی واقعیته بخاطر این که پوست سفید باعث زیبایی میشه تو یه سفید با ف ...

نه اصلا قبول ندارم من زن داداشم سفید بود چشماش عسلی بعد برا عقدش برنزه کرد اینقدر بانمک وقشنگ شد هر کی میدید میگفت چقدر قشنگ شده 

من سفیدم چشمم سبزه 

کلا سفیدیم خانوادگی 

سبزه شاید توکل فامیل ۳نفر باشند 

ولی یه حقیقتی هست سفیدا درسته توچشمترن مخصوصا تابه سنی  عوضش زود میشکنن زود مریض میشن مقاومت بدنیشون کمتره 

وخدایی که بشدت کافیست

مامانم همش میخوند

سفیدو سفید سیصد دونه

سرخ و سفید سیصد دونه

حالا که رسید به سبزه هرچی بگی می ارزه

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم

بحث این نیست که سفیدا لزوما از هر سبزه ای خوشگل ترن فرم صورت مسلما مهمه  موصوع اینه که سفیدی باعث میشه اون فرم صورت خیلی زیبا تر بشه

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2706