2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اع اها رتبه ت چند شد ؟؟  اینسری درسنامه خوندم و تست زیاد زدم ۵۶ درصد زدم امیدوارم با درسنامه ب ...

من۵۰۰۰ منطقه یک 

آفرین خوب زدی🌺 

وقتی راهشو یاد گرفتی با همین روش ادامه بده دیگه راهتو گم نکن 

چندمی الان؟

دانشجو پرستاری_خوشحال میشم سوالی داشتین راهنمایی کنم
من۵۰۰۰ منطقه یک  آفرین خوب زدی🌺  وقتی راهشو یاد گرفتی با همین روش ادامه بده دیگه راه ...

اها موفق باشید🌹🌹🌹

امسال کنکور دادم فرهنگیان و پیراپزشکی شهرستان قبول میشدم نرفتم امسال پشت کنکور موندم دارم دوباره میخونم ... 

اها موفق باشید🌹🌹🌹 امسال کنکور دادم فرهنگیان و پیراپزشکی شهرستان قبول میشدم نرفتم امسال پشت کنکور ...

به قلبت گوش کن مطمئن باش  هر چی میگه درسته... 

قلبت میگفته صبر کن ی بار دیگه کنکور بده؟!

صبر کردی؛مطمئن باش کار درستو کردی

2738
به قلبت گوش کن مطمئن باش  هر چی میگه درسته...  قلبت میگفته صبر کن ی بار دیگه کنکور بده ...

دقیقا 

همه میگفتن نمون پشت کنکور برو هرچی قبول شدی مخصوصا با فرهنگیان خیلی موافق بودن

ولی یچیزی انگار بهم میگفت بمونم میتونم بهتر باشم چون پارسال خوب نخوندم گفتم امسال ته توانمو بذارم ک افسوس نخورم بعدا

دقیقا  همه میگفتن نمون پشت کنکور برو هرچی قبول شدی مخصوصا با فرهنگیان خیلی موافق بودن ولی یچی ...

من ایمان دارم کار درستو کردی 

چون خودم همین شرایط رو داشتم 

موفق باشی خانوم دکتر آینده🌹

نوکنده فقط صداش قشنگه ولی تعریفی نداره تدریسش یحیوی هم از اون بدتر اینها فقط یکی دوتا فصل که خوب مسلط هستند را خوب درس میدهند ولی بقیه فصلها را سنبل میکنند .پولتون رو دور نریزید برای این کلاسهای به درد نخور