2737
2734
عنوان

قد ۱۷۳ برای ی دختر خیلی بده؟😮

1038 بازدید | 40 پست

ی نفر بهم گفت با این قدت شوهر برات پیدا نمیشه با خنده گفتش اینکه شوهر برات پیدا نمیشه مهم نیس اونو که چرت و پرت گفت اما حس بدی بهم دست داد انگار ی نقصه مثلا یا ی فرقی با بقیه دارم

خودم تا حالا کسی به خاطر قدم مسخرم نکرده تعریفم کردن خودمم تا حالا مشکل نداشتم باهاش اما الان یکم ذهنم مشغول شد

مربی بدنسازیتونم😍💪🏻....به نام خداوند رنگین کمان🌈🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه همه ادما باید یه اندازه باشن؟

برو بدنسازی با این قدت خوش هیکل میشی

من خودم ۱۵۹

شجاعت من در برابر سوسک اینطوریه که سوسک تو خونه ببینم و کسی نباشه که بکشتش، چمدون میبندم و برای همیشه از اون خونه میرم:)
2738

ولش کن و مطمعن باش ادم خیلی مریضی بوده و کاملا عقده ای ک اون حرفو زده...مطمعنم خیلیم قدت خوبه و شبیه باربی هستی عزیزم..

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!

من یک سانت کوتاه ترم 

و اصلا حس بدی ندارم 

خیلی هم خوبه.اونا ک این حرفو میزنن کفشه ده سانتی میپوشن تا کنار ما اون پایین مایینا دیده بشن

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️
2706