2733
2739

شب ها تنها نمون

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک همییییئشه خابای بد میبینم 

خواب ادم کشی و جنگ و بدبختی و خیانت و بی وفایی و وحشناااک ترین خابای ممکن

در صورتی ک فیلم خشن نگاه نمیکنم

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....
2738
خانواده ام اینجانیستند ولی بامادرشوهرم ایناتویک ساختمان هستیم

عزیزم..خب چه اشکالی داره اگه میتونی و معذب نمیشی شب برو پیش مادرشوهرت یا اینکه بگو اون بیاد پیشت..چون باردارم هستی خوب نیس استرس و ترس برات فداتشم..اونطوری نمیترسی شبا 

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
عزیزم..خب چه اشکالی داره اگه میتونی و معذب نمیشی شب برو پیش مادرشوهرت یا اینکه بگو اون بیاد پیشت..چو ...

دیگه بیدارمیشم دوروبرم نگاه میکنم دوباره میخوابم ادم های خوبی هستند ولی خب قانون های خودشون رودارند من روم نمیشه برم پیششون 

بله من شبها تنها بودم تا قبل از اینکه پسر به دنیا بیاد حتی دوران بارداریم و دلیلی برای ترسیدن نبود.

شما هم انقد به خودتون تلقین کردین و از تنهایی برای خودتون غول ساختین و تفکرات سمی سراغتون میاد تو صمیر ناخداگاهتون اثر گذاشته.

وگرنه دلیلی برای ترسیدن وجود نداره منکه هرشب تنهایی با چراغای خاموش فیلم ترسناک میدیدم چی

2706