2737
2734

اگه بچه داشته باشم سعی میکنم بچمو بگیرم ولی اگه نتونم بچه رو ببرم آره میمونم به خاطر بچم اما در مرحله اول اصن از همچین آدمی بچه نمیارم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

آخه بچه رو که نمیتونه ازت بگیره به بچه بگو بهش بگه میخاد با تو بمونه بچت رو ازش بگیر حتی شده به بهای مهریه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر قراره بعد طلاق بچمو ازم بگیره، جدا نمیشم

بچه رو  امروز حضانتشو بهمم داد. ولی بابام. نزاشت گفت  باید ببره خونه ی خودش احضانت بچه ک ب این اسونی ها نیسساگ بچه چیزی بشه چی  کی جواب گوعه    

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
2742
با خودش میبره بیرون اینا که خوش بگذرونین؟؟

گاهی وقتا. اونم  انقد سکوت میکنه میگه حوصله ندارم. ادم از اومدنش پشیمون میشه 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
بچه رو  امروز حضانتشو بهمم داد. ولی بابام. نزاشت گفت  باید ببره خونه ی خودش احضانت بچه ک ب ...

اخ به بابات بگو بچه باید پیش خودت باشه بچه رو برو بگیر مردا حوصله بچه ندارن گناهی نکرده که بخاد اذیت بشه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
آخه بچه رو که نمیتونه ازت بگیره به بچه بگو بهش بگه میخاد با تو بمونه بچت رو ازش بگیر حتی شده به بهای ...

بهم دادش. اما. بابام نزاشت 

2740
بهم دادش. اما. بابام نزاشت 

به بابات بگو اون بچه تو هست واین وسط نباید قربانی باشه همین فردا برو بچه رو بیار

من جز مخاطبانی که صدا کردید نیستم اما چون در نزدیکم کسایی رو دیدم که جدا شدند میگم مسائل شما با مشاوره قابل حله و سختی های طلاق چندین برابر مسائل فعلیتونه . حتی اگه همسرت هم اهل مشاوره نیست خودت برو ، نمی تونی حضوری بری مشاوره ی آنلاین بگیر. همون خواهر و مادر که الان ناراحتی که نمیتونی باهاشون بری بازار بعد طلاق که گرفتار سی میگن باید سازگاری میکردی. من مشاور نیستم اما حس میکنم همسرتون خیلی نیازمند محبت و توجه هستند. موفق باشید.

🙏لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 😘
اخ به بابات بگو بچه باید پیش خودت باشه بچه رو برو بگیر مردا حوصله بچه ندارن گناهی نکرده که بخاد اذیت ...

گفتم. میگه   تو از اولم گفتم زنش نشو. تو ج ندادی. الان دیگه نمیزارم بازم تصمیم ازدواج بگیری. البته موقعیتم ندارم بابام  کارگر سادس  با 3بچه دیگه 

بچه رو  امروز حضانتشو بهمم داد. ولی بابام. نزاشت گفت  باید ببره خونه ی خودش احضانت بچه ک ب ...

اگه قرار اینطور باشه و بابات نذاره بچه بیاد پیشت

برگرد خونه حداقل تا دانشگاه رفتن و سروسامون گرفتن و شاغل شدن بچه تحمل کن

(میدونم گفتنش راحته )

برو پیش بچه ت ،اون تورو میخواد

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
گفتم. میگه   تو از اولم گفتم زنش نشو. تو ج ندادی. الان دیگه نمیزارم بازم تصمیم ازدواج بگیری. ال ...

تصمیم اشتباه 

نظر بابات اشتباهه.بچه درحضانت شماست و مسیولیتش باشماست. وهزینه اش با پدرش.  بابات  نمیخواد بچه بیاد پیشت. باهاش صحبت کن و بگو  من  تا پایان حضانت میخوام با بچه ام باشم وراضیش کن که بچه اتو بیاره پبشت.

2706