2737
2734

خانما اگ شوهراتونن  شمارو محدود کنه از هر نظر. نزاره از خونه برید بیرون زیاد یا  اصلا با مادر. خواهر بازار اینا بری. بعد. فحش های بد بده. همیشه  دعوا باشه  تو خونه یک هفته  یک هفته باهاتون قهر باشه همیشه   و اصلا حتا نزاره خونه خواهرتم برید باهاش زندگی میکنیین بخاطر بچه تون 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔

شاید ی راهنمایی کچولو شما بتونه زندگی منو عوض کنه. من الان دارم خون گریه میکنم خونه بابامم  و بچم کنارم نیس 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بشین منطقی باهاش صحبت کن آدم نشد بگو پس به درد هم نمیخوریم آخه چرا از همچین آدمایی بچه میارید!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2740
دلیلش چیه ؟ که محدوت کرده 

من جونمم  ازش میگه از تو نه از مرد جماعت میترسم 

شاید ی راهنمایی کچولو شما بتونه زندگی منو عوض کنه. من الان دارم خون گریه میکنم خونه بابامم  و ب ...

الهی بگردم چند سالشه؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706