2733
2734
عنوان

به کجا داریم میریم

852 بازدید | 57 پست

یه خانمی تاپیک زده بچم پوستش فلان خیلیا میان تعریف میکنن یکی اومده نوشته ما سفیدها از سبزه ها خوبیم یعنی چی سفید شدی چه گلی به سرت زدی انگار دست  خودش بوده بس کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این تضادها و مخالفتها چرا تمومی ندارن:////

هر کی یجوره و در مدل و شکل خودش زیباس

واقع‍‌ی‍‌ت‍‌ش اینہ دی‍‌گہ ه‍‌ی‍‌چ‍‌ک‍‌س واس‍‌م رف‍‌ی‍‌ق‌ت‍‌ر از خ‍‌ودم ن‍‌ی‍‌س‌‌‌؛)

من بشدت پوستم سفیده و خیلیا بهم گفتن ...نمیدونم چرا اصلا برام مهم نیست 

* کاش میشد سر تموم این سخنرانهای انگیزشی رو کرد زیر آب ، بعد در حالیکه دارن "خفه" میشن بهشون گفت : فقط مثبت فکر کن ...*

اره منم دیدم تاپیکو باز نکردم 

مگه بچه کالاس اصلا ک بیان راجب رنگ پوستش نظر بدن حتما بزرگترم ک میشه هی میزنن تو سرش ک تو رنگ پوستت اینجوره اون بیچارم از خودش زده میشه خیلی زشته

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...
2738

عقده ای شاخ و دم نداره

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  

بگه ما بهتریم با گفتن اون چیزی تغییر نمیکنه یکی سبزه دوست داره یکی سفید این چیزا سلیقه است من خودم تو اون تاپیک سبزه یا سفید نوشتم سبزم و راضیم و حرف کسی برام مهم نیست انقد لایکم کردن اعلاناتم ترکید😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706