2733
2739
عنوان

از نی نی سایت چیا یاد گرفتید؟

840 بازدید | 65 پست

بنام خدا همه مردا مزخرفه

همه خانوما شوهر ذلیلن

مادر شوهر و خواهر شوهر موجودات وحشتناکی

بارداری سخته

بچه نگهداشتن طاقت فرساس

هممون کات کردیم سینگلیم

دانشگاه چجوری قبول بشیم

حس شیشمی 

مث سگ برمیگرده یا ن

کودک همسری 

۳۰ سالمه شوهر ندارم

شوهر

شوهر میخام 

شوهر و کوفت

عکس ناخن 

شام چی دارید

شوهرت چ رنگیه

چی تنته

عقاید و کل‌کل ها

هر دم از این باغ خبری می‌رسد 

یک عدد عشق چای☕️🫖بفرما چایی؟ ترک زبان !!!!عاشق تنهایی...کیوت هسدم از همون واقعیای بی میک آپ😏گشتم نبود،نگرد نیست 🤤دوسداشتم سنمو زیاد نوشتم....چگونه خودت را ساختی؟ زخم ب زخم جوابمه ! امضاهای یه سریاتونو خیلی دوسدارم اما حسش نیست بخوام به اندازه همونا بنویسم یا به همتون بگم وای امضات  هاهاها🤣 تیکر بلند شدن موهام و چن تا هدفمه دوسداشتم بزارم آبی چون تیکرش قشنگ بود💙😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

👍🏻😂

اینو یادگرفتم ک هرحرفیو باورنکنم

دردناک ترین چیز آن است که انسان حقش را آرزو کند                                                                                 تو تاپیک های عکس تگم کنید♥                                                            تاپیک ناشناس من🙂

هر ۲ ساعت یه بار تاپیک شوهرم بهم خیانت کرد دیدم 

خداگف شیطون دشمنه ولی خدا خودت دشمن تری ک...                                                                              من شیطانو دوس دارم بزار پس شاخ ریزم 
اینکه بعد از کشیدن دندوندعقل نیمه نهفته اونم با جراحی و فشار زیادی که به فک وارد میشه حتما دگزا بزنی ...

من نزدم بده عایا😐

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟💔 شده دلتنگ شوی غم به جهانت برسد؟💔
2706