2737
2739

والا تازه نامزد کردیم دقیق سردر نمیارم اونم یه پنج ماهی میشه رفته فعلا اموزشیه بعدش میوفته زاهدان هرکی میدونه مزایاشو و حقوقشو بگه لطفااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تقریبا بی دردسر ترین ارگان ارتشه

چون میوفتن منطقه درامدشون خوبه

خونه سازمانی هم میدن بهتون

افسری هستن یا گروهبانی؟

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

مزایا و حقوق خاصی نداره بنظرم...الان داداشم لب مرزه حقوقش ۹میلیون یه کارگر الان بالا ده تومن حقوق داره

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
تقریبا بی دردسر ترین ارگان ارتشه چون میوفتن منطقه درامدشون خوبه خونه سازمانی هم میدن بهتون افسری ...

والا دیپلم داشته رفته درس نخونده براش فک کنم گروهبان دوم هستن یعنی ازسرجوخه تازه به این رسیده درجه دادن بهشون یه ماه پیش 

2738
والا دیپلم داشته رفته درس نخونده براش فک کنم گروهبان دوم هستن یعنی ازسرجوخه تازه به این رسیده درجه د ...

حقوقشون زیر ۱۰تومنه

خونه سازمانی ممکنه همون اول ندن

چون اولویت با درجه های بالاتره

حق ماموریت و بدی اب و هوا و منطقه خوب میگیرن

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
حقوقشون زیر ۱۰تومنه خونه سازمانی ممکنه همون اول ندن چون اولویت با درجه های بالاتره حق ماموریت و ب ...

چون میخواستیم برا مسکن ملی ثبت نام کنیم گفتم درحدی هست که با قسط اونو وام ازدواجامون که حدودا بشه۴ملیون چیزی بمونه تهش نمیریم ازگشنگی😂😂💔

اوهه بعد چن سال داره خدمت میکنه؟درس خوند رفت یا با دیپلم؟

نه توی استخدامی رفت الان سال دومشه. تو خانواده ارتشی زیاد داریم چون علاقه دارند وگرنه حقوقش زیاد جالب نیست....خواهرزادم الان افسری دانشگاه امام علی  اون حقوقش یه کم بیشتره

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2706