2737
2739

پسرم ۳ سالشه و ۶ ماهش که بود کرونا شد و تمام اون معاشرت ها و بیرون رفتن ها محدود شد ، هر بار هم که فکر میکنیم اوضاع داره بهتر میشه متاسفانه دوباره آمار میره بالا 😒 

دیروز با مشاورش صحبت کردم بهم گفت پسرتون به اندازه بقیه بچه های همسنش روابط نداره و انرژیش تخلیه نمیشه چون همیشه تو خونه است و دلم خیلی سوخت ☹️ ما تو این شهر هیچ فامیل و دوستی هم نداریم 

الان سوالم اینه به نظرتون کلاس مادر کودک اسمشو بنویسم ؟؟ دوروز در هفته است و هر جلسه ۴۵ دقیقه 

یا اینکه ریسک نکنم چون واکسن نزده و سلامتیش مهم تره ؟؟؟

واقعا موندم چکار کنم 😫

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

خب الانم سلامت روانش به مشکل میخوره

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببرش پارک چرا نمی بری؟

کاش می‌شد ، ما جنوب هستیم و در خنک ترین ساعت که بتونم ببرمش هوا ۴۰ درجه است و گرما بیشتر کلافه اش میکنه تا اینکه خوش بگذره بهش 😓

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
خب الانم سلامت روانش به مشکل میخوره

دقیقا انتخاب بین سلامت جسم و روان 😒 

اگر ببرمش ممکن شانس بیاره و مریض نشه ولی اگر نبرمش صد در صد روح و روانش آسیب میبینه 

بالاخره باید یا مهد بره یا کلاسی چیزی  اره خوبه هزینه ش چطوره؟

تا  زمانیکه سنش به مهد برسه میتونه واکسن بزنه و خیالم یکمی راحت میشه ولی الان واکسن نزده 

جلسه ای ۷۵ تومن 

2738
ماسک بزنید والکل .چون تیوی گفت تو ایران ابله میمونی اومده .باید مراقب باشید .

اااووووف 😫😫😫😫 خدایا میخوای بکشی بکش دیگه این مراحل چیه 😒😑😑😑

سلام عزیزم التماست میکنم به پات میفتم به من لباس‌هایی و وسیله هایی که نمیخوای ببخش منم در عوض دعات میکنم خواهش میکنم التماست میکنم یه دختر دارم ۵سالشه دوقلو پسر دارم اگه برای اونام چیزی داری بفرست خواهش میکنم 🙏🙏😭😭😭بقرآن وقتی میبرمشون خانه بهداشت برای مراقبت کلی خجالت میکشم  حتی یه کیفم ندارم که کارت مراقبتشونو بزارم داخلش به پات میفتم کمکم کن ایشالله خدا اون دنیا برات جبران کنه منم سر نماز و روزه هام دعا میکنم خواهش میکنم 😭😭توروخدا دستمو بگیرکمکم کن