2733
2739

حس ششم واقعی نداریم

چون حس ششم خرافاته و هیچ حقیقتی نداره 

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب ی حس ششمی بمن حرفایی زد کرک وپرم ریخت  اصلا هم خرافات نیس

اینکه به شما چی کفته شده دلیل نیست

تجربه در مقابل علم، ذره اس ارزش نداره

دلیل علمی بیارین لطفا 

و یا قبول کنید خرافه ای مزخرف بیش نیست

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2731
اینکه به شما چی کفته شده دلیل نیست تجربه در مقابل علم، ذره اس ارزش نداره دلیل علمی بیارین لطفا&nbs ...

خب وقتی میبینم من چیزی نگفته از غیب زندگیمو میگه حقیقت نیس پس چیه؟ 

چجوری باور نکنم؟

من از قیدت نمیخواهم رهایی
2740
خب وقتی میبینم من چیزی نگفته از غیب زندگیمو میگه حقیقت نیس پس چیه؟  چجوری باور نکنم؟

من نمیگم باور نکن عزیز دل

میگم یک دلیلی علمی و منطقی ای بیار که من هم باور کنم 

ممنون میشم 

من نمیگم باور نکن عزیز دل میگم یک دلیلی علمی و منطقی ای بیار که من هم باور کنم  ممنون میشم&nb ...

بنظرم همشون موکل دارن بوسیله اونا آنقدر دقیق میگن وگرنه هیچ انسانی تو مجازی نمیتونه آنقدر درست بگه

من از قیدت نمیخواهم رهایی
بنظرم همشون موکل دارن بوسیله اونا آنقدر دقیق میگن وگرنه هیچ انسانی تو مجازی نمیتونه آنقدر درست بگه

هیچ کسی موکل نداره ( هیچکسی ) 

اگر پیام رو بخونی میبینی نوشتم « دلیل علمی و منطقی » عزیزم

2706