2737
2734
عنوان

شوهراتون همین الان دارن چیکار میکنن🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 145 پست

داره بهم پیام میده

عشقمه ک داره تبدیل ب نامزد میشه😂😁🧡

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من پریود شدم ولی اون انگار از، من پریود، پریودتره

با لپ باد خوابید

دلشم خیلییییی پر بود

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2728
2738
دارع ب دوس دخترش قول ازدواج میدع و بهش میگ تا آخرش مال همیم ولی کووور خوندع عنتر آقاا

😐😐

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉
والا من پریود شدم ولی اون انگار از، من پریود، پریودتره با لپ باد خوابید دلشم خیلییییی پر بود

من سقط کرده بودم همسرم کمرم رو ماساژ میدادن 

بعد دراز کشیدن گفتن حالا نوبت منه ماساژم بدی 

😃

😁
الان تو تولد عموش نشسته داره با من چت میکنه همین الانم یه پست مورد دار واسش فرستادم گفت این چی بود ف ...

بیچاره آبروش رف🤣

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2706