2733
2739
عنوان

زندگی مشترک بعد عروسی چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر تجربه نداشته باشی کمی سخته ولی باعشق سختیها اسان میشه بچه داری سختتره اول ازدواج فقط باید مواظب باشی موقع اختلاف نظر باهمسرت حرمتها رو نشکنی 

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
میشه بگید چجوری میخواین اینکارو کنید یا چجوری انجام دادید

با توجه به چیزایی که از اطرافیانم دیدم اینکه اقا بعضیوقت ها ظرف بشوره ، اشپزی کنه ، گردگیری و ... اینارو باید از همون اول توجیحشون کرد که کار خونه فقط وظیفه زن نیست تا عادت کنن

2728
با توجه به چیزایی که از اطرافیانم دیدم اینکه اقا بعضیوقت ها ظرف بشوره ، اشپزی کنه ، گردگیری و ... ای ...

اره منم از همین الان بهش میگم هر روز غذا درست نمیکنم شام نیمرو😂

2738
اونارو ولشون کن به استارتر که اول زندگیشه بگین که به همسرش یاد بده و ازش بخواد این چیزارو

من چون شاغلم از همین الان بهش میگم ک از من هر روز توقع شام نداشته باش تو کارهای خونه ام کمکم  کن 

دیگ ببینیم بعد عروسی چطور میشه😐

خواهرم فوق لیسانس بود وشاگرد برتر دانشگاه بلد نبود تخم مرغ نیمرو کنه اصلا نمیدونست روغن لازمه واسه تخم مرغ ولی بعد ازدواج مادر شوهرش خیلی کدبانو بود اونم واسه اینکه کم نیاره کلی دستور غذایی جذاب از اینترنت دانلود میکرد وکلی تلاش الان همه کیف میکنن از دستپختش

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

من تو خونه بابا دست ب سباه سفید نمیزدم

فقط گاهی غذا هایی ک دوست داشتم میپختم

ازدواج ک کردم همسرم خیلی  خیلی کمک کرد و الان ۲۲ سالمه میتونم بگم یکی از بهترینام توی منظم بودن و برنامه و خونهداری

خب اوایل مشکل داشتم اما با تجربه خودم و‌دیگران اوکی شد

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  
2706