2737
2739
عنوان

دانشجو ها میشه بیاید 🙂🌻

223 بازدید | 24 پست

یه سوال دارم 

من دانشجو معلمم 

اگه اسم من تو مقاله ای آورده بشه چه امتیازی برای من داره؟ اصلا امتیازی داره؟؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله براتون امتیازداره موقع فارغ تحصیلی ثبت میشه وممکنه اگه قرارباشه مدرسه ایی بهتون داده بشه یاپایه حق انتخاب بدن

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2731

به طور کلی(برای همه رشته ها) براتون رزومه میشه و بعدا تو مصاحبه های کاری یا اگر بخواید ادامه تحصیل بدید تو مصاحبه دکترا موثره.

ولی برای شما که معلمید نمیدونم تاثیرش چیه

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
 بله براتون امتیازداره موقع فارغ تحصیلی ثبت میشه وممکنه اگه قرارباشه مدرسه ایی بهتون داده بشه ی ...

عه چه خوب 

شما مطمئنید اینو عزیز؟ 

2738
ع باهمیم پس ببخشید یه سوال درس خوندن با کارهای خونه سخته؟ میتونی برسی؟

تو این دو ترم که مجازی بود زیاد اذیت نشدم 

از مهر حضوری شه حتما سخت تر میشه ولی خب باید برسونم دیگه چاره ای نداریم

عه چه خوب  شما مطمئنید اینو عزیز؟

بله توی فرم امتیازبندیمون موقع فارغ تحصیلی که توی محل خدمت قراره بهمون مدرسه بدن این موردخودش امتیازداره کناربقیشون کلامقاله نویسی کتاب تالیف کردن ایناهمه موثره

من هم توفکرنوشتن مقاله هستم که هم اشنابشم هم برای این کاربرام قابل استفاده باشه البته بیشترمورداول

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
تو این دو ترم که مجازی بود زیاد اذیت نشدم  از مهر حضوری شه حتما سخت تر میشه ولی خب باید برسونم ...

اره دقیقا منم دارم به همین فکر میکنم ای کاش کلاس هارو تو دو سه روز برگزار کنن کل روز هفته نباشه روزی ی کلاس

بله توی فرم امتیازبندیمون موقع فارغ تحصیلی که توی محل خدمت قراره بهمون مدرسه بدن این موردخودش امتیاز ...

خداروشکر 

البته عزیزم من قرار نیست خودم بنویسما فقط تو یه مقاله قراره اسم من آورده بشه 

اره دقیقا منم دارم به همین فکر میکنم ای کاش کلاس هارو تو دو سه روز برگزار کنن کل روز هفته نباشه روزی ...

دقیقا اگه دو سه روز باشه به کارای خونه ام میشه رسید

متاهلی شماهم؟ دانشجو معلمی؟ 

2706