2737
2734
عنوان

مامان هایی که بچه معلول جسمی دارین

1233 بازدید | 26 پست

امروزبچه هاموبردم بیرون دختربزرگم۴سالشع ووقتی میخادبدوه بدراه میره.(مشکل جسمی داره).یه سری دخترحدود۸ ۹ساله اونجابودن.دیدم دخترم که سمتشون میره میخندن وفرارمیکنن.خیلی دلم شکست.دخترمن ذهنی وگفتاری کاملاسالمع فقط بدراه میره...یعنی بچم تابزرگ میشه تواجتماع همینطورمسخره میشه؟

شما سعی کنید روی اعتماد به نفس بچتون کار کنید جای اینکه اون از جامعه دور کنید 

عزت نفسی بهش بدین که این رفتار ها براش اهمیتی نداشته باشه

به صورت ترحم باهاش رفتار نکنید بدتر اسیب میبنه

دامپزشک هستم🌈♥️

از همین الان بچه رو طوری بزرگ کن که بدونه مشکل اون بد نیست بلکه رفتار او نا بده ما که نمی تونیم جلوی دهن دیگران رو بگیریم اما میتونیم به بچه مون یاد بدیم که تو هیچ مشکلی نداری و بخاطر چیزی که مقصرش نیستی هیچ وقت غصه نخوره 

یه خدا قوت جانانه هم به شما بگم خسته نباشی و دمت گرم ایشالله همیشه شاد و خوشحال و سالم زندگی خوبی رو کنار خانواده گلت داشته باشی

بعضیا جوری خودشونومیگیرن که باید سند بزاری درشون بیاری:)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگ پاهاشه خب ببرید دکتر شاید با عمل خوب شد

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
شما سعی کنید روی اعتماد به نفس بچتون کار کنید جای اینکه اون از جامعه دور کنید  عزت نفسی بهش بد ...

صددرصدکارمیکتم....ولی باورنمیکنم همچین رفتاری ازطرف جامعه روی بچه تاثیرمنفی نداشته باشه

2738
نه عزیزم باعمل خوب نمیشه الانم تحت نظره ولی شایدچندسال دیگع خوب بشه شایدم نسه

اهان انشالله به امید خدا خوب میشه مطمئنم. قوی باش نزار دخترت ناراحت باشه . برای سلامتی دختر گلت آیته الکرسی میخونم

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
شما از بچه ۸ ساله چه توقعی دارین

عزیزم الان این چه ربطی به حرف من داشت.همون بچه ۸ساله صدفاچون دخترمن بدراه میره مسخرش نیکنه وگرنه دخترمن یه انسان عادیه که فقط پاهاش ضعف داره تعادلش ضعیفه.اگه پای دخترمن سالم بوداین بچه اصلامسخرش نمیکرد.دردمن مریضی دخترمه که چیکارکنم توجامعه همچین برخوردی نشه.ینفرمیادمیگه از۸ساله چه توقعی داری اونیکی میادمیگه به جای اینکع ازجامعه دورس کنی فلان کاروکن.من کی گفتم میخام ازجامعه دورش کنم

صددرصدکارمیکتم....ولی باورنمیکنم همچین رفتاری ازطرف جامعه روی بچه تاثیرمنفی نداشته باشه

میدونید باید بچتون با چیزی که هست کنار بیاد و قبولش کنه درست مثل من 

منم پام مشکل داره بد راه نمیرم ولی خیلی کم میتونم راه برم زانوم مشکل داره درد زیادی میکشم ولی باهاش کنار امدم تو جامعه موندم حتی مهاجرت کردم رفتم به دانشگاهی که دوست داشتم  مهم این که دیگه قبول کردم

دامپزشک هستم🌈♥️

[QUOTE=249002001]از همین الان بچه رو طوری بزرگ کن که بدونه مشکل اون بد نیست بلکه رفتار او نا بده ما که نمی تونیم جلوی ...[/QUOE]

امروزدخترم اصلاناراحت نشدوبه بازی میگرفت ولی اون بچست نمیفهمه..من نمیخام تبدیلش کنن به اسباب خنده خودشون

اهان انشالله به امید خدا خوب میشه مطمئنم. قوی باش نزار دخترت ناراحت باشه . برای سلامتی دختر گلت آیته ...

ممنون فداتشم.الان بادل شکسته وناامیدباهات حرف میزنم.گاهی میگم مگراینکه خدامعجزه کنه خوب بشه...ولی مهم اینه که روی شخصیتش ازنظردیگران تاثیرنذاره ازاین میترسم وگرنه دخترم بخداخوبه مشکلشم اونقدری سخت نیست.

میدونید باید بچتون با چیزی که هست کنار بیاد و قبولش کنه درست مثل من  منم پام مشکل داره بد راه ...

عزیزم درکت میکنم.میدونی توبزرگسالی..بزرگسال عاقله وحتی اطرافیانتم بزرگسالن این مسائل براشون اهمیت نداره ولی دخترمن بچه ست وهمسناش بی درک...من یادمه مدرسه که بودیم یکی ازبچه های پیش دبستانی خیلی تپل وهیکلی بود.همین سمت بچه هامیومدمیخندیدن وفرارمیکردن که مثلاازش میترسیم...دخترمن بخداانقدخوشگله عاقلم هست فقط وقتی میخادبدوه بخاطرضعف پاوتعادل دستاشوروهوامیگیره.اونامیخندن وفرارمیکنن به مسخرش میگیرن...دخترمم عاشق ارتباط بادیگران وبازی باهاشونه

2706