2733
2734
عنوان

عکس موهام که شوهرم درست کرده😊❤

| مشاهده متن کامل بحث + 22874 بازدید | 183 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ککووووهوووش اسیییی

برو اول کامت ببین

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
میشه باز بزاری دیر رسیدم😔

برو اول کامنت ببین پاک نکردم 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2728
حالا هر جور که بافته خیلی تمیزه

لطف داری عزیزم 

کوو

برو اول کامنت ببین

من رفتم ارایشگاه دکورلره کرد روشن شد بعد رفتم گفتم دودی زیتونی کن خودش که گفت رنگ شنی کردم 

خیلی خوشگله

مرسی جواب دادی

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.
برادر شوهر منم از این کارا میکنه رنگ میزاره سشوار میکشه فر میکنه موهای جاریم تا باسنشه خیلی ام پره ...

به جاریت حسودیم شد 😐😂

خوشگله جاریت؟

لایک نکنید لطفا🗣    #اهدای عضو هدای زندگی🦋☘️                                
2740
اره خیلی از وقتی ازدواج کردیم به جزء اون روزایی که سرکاره خودش شونه میکنه میبافه

قدرشو بدون، 😘😘

بدون که این یه عشق واقعیه ❣️

لطفا تا آخرش بخون🤍یادت باشه، انسان هایی هستند که دیوار بلندت را می بینند! ولی به دنبال همان یک آجر لق میان دیوارت هستند که، تورا فرو بریزند.....! 🙂تا تو را انکار کنند...! تا از رویت رد شوند...! مراقب باش...! ✋دست روزگار هلت میدهد؛ ولی قرار نیست تو بیفتی،❌ اگر بی تاب نباشی و خودت را به آسمان گره زده باشی،  اوج میگیری....🪄 به همین سادگی...! پس تو خوب باش،  حتی اگر آدم های اطرافت خوب نیستند!💝 تو خوب باش، حتی اگر همه از خوبی هایت سو استفاده کردند! تو خوب باش، حتی اگر جواب خوبی هایت را با بدی دادند! تو خوب باش... 💛🙂
خیلی خوشگله مرسی جواب دادی

فداتشم عزیزم 

قدرشو بدون، 😘😘 بدون که این یه عشق واقعیه ❣️

عزیزمی حتما 😘😘❤❤

البته دیروز درست کرده بود 

😍🥺😍

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت
البته دیروز درست کرده بود 

لعنتی چ خوشگل درست کرده😍🥺

موهای توهم کم از این خوشگلی نداره هااا😉😂

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
2706