2752
2734
عنوان

خانمای که انحراف چشم دارن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16650 بازدید | 216 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با اینکه انحراف چشمم خیلی کم بود و گاهی اوقات معلوم میشد وای باز رفتم عمل انحراف چشم انجام دادم الان ده روز هست وخیلی هم خوشحالم از اینکار و راضی هستم .بنظرم با پیشرفت علم پزشکی ما مجبور نیستیم از انحراف رنج ببریم .به هر کس که این مشکلی داره بشدت پیشنهاد میکنم عمل کنه البته قبلش تحقیق کنه ‌پیش دکتری بره که بهش بگه امکان خطا صفره مثل دکتر من🥰

عزیزم منم قصد دارم یکی دوتا دکتر معروف دیگه بدم ببینم نظرشان چیه. شما چ دکتری رو واسه اینکار پیشنهاد ...

سلام عزیزم شما برای انحرافت کاری کردی؟  منم اصفهانم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

سلام عزیزم من شیراز عمل کردم.سال ۹۳ پیش دکتر عطارزاده  خدا خیرش من انحراف دو تا چشمم خیلی شدید بود طوری همه میگفتن کورمیشی دکتر عطارزاده بهم گفت دو تا عمل نیاز داره ولی داخل عمل اول چنان خوب عملم کرد نیاز به دومی نبود طوری که خانواده شوهرم هنوز که هنوزه نمیدونن من یه روزی انحراف چشم داشتم ولی هنوز خشکی چشم دارم آرتلاک خارجی میریزم بعد عمل

سلام عزیزم من شیراز عمل کردم.سال ۹۳ پیش دکتر عطارزاده  خدا خیرش من انحراف دو تا چشمم خیلی شدید ...

چه خوب عزیزم که خوب شدی .خیلی سخته انحراف رو اعتماد بنفس خیلی تاثیر داره الان قدر سلامتیت بهتر میدونی

2706