2737
2734
عنوان

حس ششم راسته ؟

108 بازدید | 14 پست

دیشب یکی تو همین نی نی سایت میگفت حس ششم قوی دارم این حرفا منم ازش سوال کردم همینجوری ببینم چی میگه جوابمو داد جوابش ذهنمو درگیر کرده به نظرتون راست گفته ؟ همچنین چیزی واقعیت داره ؟

من نمیتونم برا کسی بگم

ولی حسم برا خودم اره خیلی موقع ها درست بوده 

زندگی را ... گر توانستی به کام یکنفر شیرین‌کنی،یاتوانستی زمین تشنه‌ای را سرخوش از باران کنی ...گر توانستی تو یک مرغ گرفتار از قفس بیرون کنی ...یا توانستی که دیوار اسارت از بنا ویران کنی ..گر توانستی به خوان رنگی‌ ات یک رهگذر مهمان کنی ...یا توانستی بدون حاجتی هم، ذکر آن یزدان کنی ...گر توانستی لباس بی ریای عاشقی، بر تن کنی ...میتوانی آن زمان فریاد انسان بودنت را بر سر هر کوی و هر برزن زنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونه غلط هم باشه ؟

اره

ولی من اکثر مواقع ک استرس بگیرم یا حال روحیم خوب نباشه ی اتفاقی میوفته

یا بعضی موقع ها  خواب میبینم

زندگی را ... گر توانستی به کام یکنفر شیرین‌کنی،یاتوانستی زمین تشنه‌ای را سرخوش از باران کنی ...گر توانستی تو یک مرغ گرفتار از قفس بیرون کنی ...یا توانستی که دیوار اسارت از بنا ویران کنی ..گر توانستی به خوان رنگی‌ ات یک رهگذر مهمان کنی ...یا توانستی بدون حاجتی هم، ذکر آن یزدان کنی ...گر توانستی لباس بی ریای عاشقی، بر تن کنی ...میتوانی آن زمان فریاد انسان بودنت را بر سر هر کوی و هر برزن زنی...

اکثرشون چرت پرت میگن فقط برای سرگرمی خودشون 

فقط یه تعداد خیلی خیلی کم درست میگن 

ک اونم هزینه تک نیت میگیرن

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
2738

اونایی ک برا من حس ششم حدس زدند تا الان بیشترش چرت پرت گفتن 

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
اره ولی من اکثر مواقع ک استرس بگیرم یا حال روحیم خوب نباشه ی اتفاقی میوفته یا بعضی موقع ها  خ ...

این حس ششم خودته عزیزم من از یکی دیگه سوال کردم که فکر کنم چرت گفت وگرنه در اینکه هست میدونم امکانش هست خودم هم همین حالتی که تو گفتی تجربه کردم 

اکثرشون چرت پرت میگن فقط برای سرگرمی خودشون  فقط یه تعداد خیلی خیلی کم درست میگن  ک اونم ...

مرسی واقعا فکرمو درگیر کرده بود هر چند میگم حوری کم مت سوال  پرسیدم بی حس ششم هم میشد جوابشو داد ولی باز فکرم مشغول شد نکنه راست باشه 

حس ششم فقط برای خودادم و نزدیکان ادم درسته نه برای مردم حس ششمداشته باشی

آره من برای خودم تجربه کردم ولی عجیب بود برام یکی ادعا کنه برای بقیه هم میتونه بگه ذهنمو درگیر کرد

مرسی واقعا فکرمو درگیر کرده بود هر چند میگم حوری کم مت سوال  پرسیدم بی حس ششم هم میشد جوابشو دا ...

شک نکن همشون الکیه 

من خودم زیاد سوال میپرسم از حس ششمی ها تا الان همشون غلط بوده 

اینا فقط واسه سرگرمی خودشون میان یه چیزی میپرونن

شک نکن همشون الکیه  من خودم زیاد سوال میپرسم از حس ششمی ها تا الان همشون غلط بوده  اینا ...

خب خیلی بده اینجوری ذهن آدمو درگیر میکنن از دیشب خواب ندارم😑😑 خیلی ترسیدم 

گلم میتونی برام بگی

نه عزیزم 

2706