2737
2739

سلام بچه ها من یه ساله اومدم خونه مادرشوهرم اوایل ک بچه دار شده بودم یه توهین بزرگی به من کرده بودن به یکی از دوستامون ک رفت و آمد خانوادگی داریم گفته بودن باید آزمایش دی ان ای بده من شک دارم بچه پسر ما باشه و از این حرفا ینی در کل به من و پسرم توهین کردن بماند ک چقد مادرشوهرم منو اذیت کرد و چ حرفایی بهم زد از سر حسادت بعد الان ک بچم یکسالشه بچه پسر اونا شده اوایل نبود بعدش شد😂 هی میگن بچه رو بیارش پایین یکبارم مادرشوهرم ک اصلا بچه داری بلد نیس یه خیار نصفه رو داد دست بچم دیر رسیده بودم خفه شده بود بعد ما قبلا مادرشوهرم همش غذا درست میکرد الان یه دو هفتس خودم درست میکنم دیروز به شوهرم پیام داده برنج و بادمجون میخوری خب این چ حرفیه وقتی خودم دارم براش غذا درست میکنم تازه یه حرفاااااییی زده ک دیگه فک کنم بخوام تایپ کنم تا ظهر طول میکشه خیلی آدم بدجنس و حسودیه

بعد اینکه مثلا اصلا نمیگن به من بیا پایین برمم محل نمیذارن فقط بچه رو تحویل میگیرن منم دیگه گفتم عمرا بچمو تنها نمیفرستم خواستن ببیننش خودمم باهاش میرم الانم تو راهرو دیدمش محل نداد سلام کردم جوابمو نداد منم گفتم به درک 

اوایل ک اومده بودیم اینجا یکسره میومد خونم روزی چن بار بدون اینکه در بزنه از بس بیکار بود کم محلی کردم دیگه خیلیییی کم میاد خودمو راحت کردم😁 الان بگین واقعا من با این مادرشوهر چیکار کنم اینم بگم ک خیلی کم میذارم بچمو ببینن نگین پدر بزرگ مادربزرگشن حقشونه چون نیس واقعا زور داره همچین حرف زشتی بهت بزنن و بعد توقع داشته باشن بچه مال اونا باشه

من نمیخوام طرف کسیو بگیرم ولی اگه اون بخواد مقابله ب مثل کنه خیلی راحت میتونه از خونه بندازتتون بیرون پس زیادی هم شلوغش نکن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ حرف بدی بهت زده.شوهرت چیزی نگفت؟اصلا باهاش رفت‌وآمد نکن ب شوهرت بگو بچه رو خواستن زنگ بزنن بگن بیاین پایین.بی محلی کردن نرو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
من نمیخوام طرف کسیو بگیرم ولی اگه اون بخواد مقابله ب مثل کنه خیلی راحت میتونه از خونه بندازتتون بیرو ...

بخدا اگه بندازه لطف بزرگی به من کرده راحت میشم شوهرم مجبور میشه یا طلاقم بده یا خونه بگیره

بخدا اگه بندازه لطف بزرگی به من کرده راحت میشم شوهرم مجبور میشه یا طلاقم بده یا خونه بگیره

خوب قبل اینکار همسرتو راضی کن خونه بگیره چرا خودتو بی عزت میکنی گلم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من نمیخوام طرف کسیو بگیرم ولی اگه اون بخواد مقابله ب مثل کنه خیلی راحت میتونه از خونه بندازتتون بیرو ...

بهتر والا ، اتفاقا این همیشه خونواده پسر هستن که اصرار دارن بمونه پیششون ،خونواده شوهر من که اینجوری بودن منم گفتم اجاره میخوای بکن میخری بخر اما من اونجا نمیام ، الانم از نرلتنم راضیم

قشنگ میفهمم چی میگی خوبه که شوهرت می‌زاره بچه رو نبرن پشتته .اگه میتونی خونتون جدا کن راحت بشی ظاهراً شوهرت راه میاد.همین رویه رو ادامه بده.بهتر که محل نداشت خوش آن باغی که شغالش کند قهر

چ حرف بدی بهت زده.شوهرت چیزی نگفت؟اصلا باهاش رفت‌وآمد نکن ب شوهرت بگو بچه رو خواستن زنگ بزنن بگن بیا ...

نه شوهرم از مادرش میترسه هیچی نگفت

من ک رفت و آمد نمیکنم از عید اصلا نرفتم پایین

خونه میگیره 

تازه مسئولیت پذیرتر میشه 

فکر و روان شما هم آسیب نمیبینه

مستاجری آخر دنیا نیست سخته ولی از اینجور بی حرمت زندگی کردن بهتره 

2706