2737
2734
عنوان

چرا من حاجت نمی گیرم؟

466 بازدید | 48 پست

چرا خدا منو نمیبینه .چرا منو فراموش کرده.چرا یه انگلی مثل این شوهرم امد تو زندگیم.

چرا هر چی از خدا خواهش.تمنا.التماس میکنم جوابمو نمیده.مگه من چیکارش کردم خدارو .منو فراموش کرده.چرا خدا با بعضی ها اوکیه با من دشمن .چرا.چرا چرا؟

دیگه دارم اعتقاداتم رو به خداو...از دست میدم .

چله زیارت عاشورا با صد لعن و سلام بگیر ردخور نداره. بصلاحت باشه یقیناً حاجت روا یی

ان شاءالله. اربعین امسال مامان میشم.  برام دعا کنید. شش ساله منتظرم. التماس دعا. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. 

مشکل شوهرت چیه؟؟

ببخشید میپرسم

❤️اللهم عجل لولیک الفرج❤️ گویند علی میزده صد وصله به کفشش// ای کاش دل خسته‌ی من کفش علی بود❤️💚بابا علی💚قلب من به عشق شما می تپه، خودت هم اینو میدونی..دوستان من باردار نیستم، مجردم این تیکر آرزومه..دعا کنید به آرزوم برسم خیلی حیاتیه💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چله زیارت عاشورا با صد لعن و سلام بگیر ردخور نداره. بصلاحت باشه یقیناً حاجت روا یی

بخدا اونم دارم میخونم از اول محرم ولی امروز اذان صبح بیدار نشدم دیگه بخونم گفتم خدا که حاجتم رو نمیده .

الان بخونم میشه یا باید همون اذان صبح بخونی.

2728

دقیقا مثل من

من ک اعتقاداتم رو کلا از دست دادم دیگ

قبلا چله و نذر و نیاز می کردم

الان هیچ 

واگذار کردم ب خودش

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
بخدا اونم دارم میخونم از اول محرم ولی امروز اذان صبح بیدار نشدم دیگه بخونم گفتم خدا که حاجتم رو نمید ...

ناامید نشو

بخون

انشالله خدا کمکت کنه

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
مشکلش اعصابشه .بد دلیشه.خیلی بد دله . بخدا هرچی میگه به حرفش گوش میکنم به جون بچه هام باز طلبکاره ب ...

خدا کمکت کنه

خدا بهت آرامش بده

❤️اللهم عجل لولیک الفرج❤️ گویند علی میزده صد وصله به کفشش// ای کاش دل خسته‌ی من کفش علی بود❤️💚بابا علی💚قلب من به عشق شما می تپه، خودت هم اینو میدونی..دوستان من باردار نیستم، مجردم این تیکر آرزومه..دعا کنید به آرزوم برسم خیلی حیاتیه💚💚💚
2738
بخدا اونم دارم میخونم از اول محرم ولی امروز اذان صبح بیدار نشدم دیگه بخونم گفتم خدا که حاجتم رو نمید ...

باید با امید بخونی.انرژی منفی نداشته باش

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
مشکلش اعصابشه .بد دلیشه.خیلی بد دله . بخدا هرچی میگه به حرفش گوش میکنم به جون بچه هام باز طلبکاره ب ...

مشاور رفتین؟ بد دلی نیاز به درمان داره

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
ولی خدا منو اصلا نمیبینه تا بخواد بهم کمک کنه یا آرامش بده .

خب منم مشکلاتم رو دارم

منم حاجتم رو نگرفتم...سالهاس دارم براش تلاش میکنم نذر و نیاز میکنم

ولی ناامیدی مرگ تدریجیه...زنده به امیدم

امیدت به خدا باشه

خب منم مشکلاتم رو دارم منم حاجتم رو نگرفتم...سالهاس دارم براش تلاش میکنم نذر و نیاز میکنم ولی ناام ...

برای سلامتی مادرت صلوات فرستادم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
برای سلامتی مادرت صلوات فرستادم

ممنونم عزیزم

منم به نیت حاجتتون فرستادم

2706