2733
2739

پول بازنشستگیشونو دادن میخان ی خونه تو شهرستانشون بخرن پول کم دارن پیله کردن ب ما که بیاین تو خونمون میخوان پول ودیعمون بردارن چون پدرشوهرم بهم کفت گفتیم اگ شما بیاین طبقه پایینمون میریم باهم یه آپارتمان میخریم تو شهرشون پونصد ششصد میلیون مسکن مهر هس ما ۱۵۰داریم خودشون فک کنم ۳۵۰اینا 

شما باشی قبول میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ۳ ماهه عروسی کردم طبقه پایینم شوهرم بازسازیش کرد ۱۰۰ تومن خرجش کرد که نریم مستاجری !!! خیلی بده با مادرشوهر تویه ساختمون بودن همش میخوان بدونن کجا بودی کجا رفتی هرکی میاد خونه ام سریع میدوه میاد پایین من ک اصلا بهش رو نمیدم بگم کجا رفتم کجا اومدم الانم اومدم خونه مامانم اصلا بهش نگفتم ولی میدونم برگردم بهم‌میگه کجا بوددددی اومدم نبودددددی 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
من ۳ ماهه عروسی کردم طبقه پایینم شوهرم بازسازیش کرد ۱۰۰ تومن خرجش کرد که نریم مستاجری !!! خیلی بده ب ...

اره میدونم منم برا همین چیزا نمیرم الان دیروز میخواسم برم ارایشگاه ی سر رفتم خونشون بچه هامو بدم بهش بعدش گفت مگه عامو بابان چن روزه فوت کرده ‌ک میری ارایشگاه شگون نداره بری منم اهمیت ندادم پاشدم خدتفظی کردم رفتم 

من ۳ ماهه عروسی کردم طبقه پایینم شوهرم بازسازیش کرد ۱۰۰ تومن خرجش کرد که نریم مستاجری !!! خیلی بده ب ...

فقط من میفهمم چی میگی

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
اره میدونم منم برا همین چیزا نمیرم الان دیروز میخواسم برم ارایشگاه ی سر رفتم خونشون بچه هامو بدم بهش ...

ببین خیلی مشکلات داره...  حرفیو بگی ی جور دلخوری.. نگی یجور دیگه..

خورد و خوراک که نگم دیگه... حالا شوهرم طرف کنه.. چیز خاصی بخره می‌ذاره تا آخر شب میمونه تو ماشین.. بعدا میاره..  چون کلی نوه دارن.. الانم مخارج بالاس.. اذیتیم کلا. به روش نمیاره اما میبینم. 

بخایم جایی بریم.. به من میگه به مادرم نگو.. مثلا خارج شهری ..کسانی جایی.. بعدش هی میگه دیر اومدین. هر روز برای چی میرین بیرون.. خلاصه که به همه چیا کار دارن. 

مهمون میاد اونارم دعوت کنم مجلس انگار خیلی رسمیه.. همه مثه چوب خشک میشینن زودم پامیشن میرن.

دعوت نکنم اخم و گله کی... یا باید غذا و دسر و هر چی دارم براشون جدا بذارم بفرستم خونه شون... 

بخوام بگم انقدررررر هست از این چیرا

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2706